شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانفرمانده ‌سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان: رزمایش ۱۰ هزار نفری استان سمنان برگزار می‌شود

فرمانده ‌سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان: رزمایش ۱۰ هزار نفری استان سمنان برگزار می‌شود

منتشرشده در سمنان یکشنبه, 20 تیر 1395 ساعت 10:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار شاهچراغی از برپایی رزمایش ۱۰ هزار نفری در استان سمنان خبرداد.

 


به گزارش سپاه نیوز: سردار سیدمحمدتقی شاهچراغی فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج)استان سمنان در شورای اداری استان سمنان اظهار داشت: این رزمایش بزرگ در دهه اول مهرماه امسال در مرکز استان سمنان برگزار می‌شود.

وی از حضور هشت تا 10 هزار نفر در این رزمایش بزرگ خبر داد و افزود: برپایی موفق و باشکوه این رزمایش نیازمند همکاری و همراهی نیروهای مردمی و دستگاه‌های اجرایی است.

فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج)استان سمنان با بیان اینکه این رزمایش متکی به توان نیروی مردمی است، خاطرنشان کرد: این رزمایش به مناسبت هفته دفاع مقدس و در اوایل مهرماه برگزار خواهد شد.

سردار شاهچراغی با بیان اینکه برپایی این‌گونه رزمایش‌ها به تقویت احساس امنیت در کشور کمک می‌کند، تصریح کرد: در این رزمایش‌ها توان نظامی و انسانی ما به نمایش گذاشته می‌شود و لذا حضور و مشارکت در آن از اهمیت مضاعفی برخوردار است.

وی از حضور نیروهای بسیجی در این رزمایش استانی خبر داد و گفت: این رزمایش در دو یا سه روز متوالی برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج)استان سمنان با اشاره به حضور نیروهایی از سراسر استان سمنان در این رزمایش خواستار همکاری مسئولان و به ویژه فرمانداران شهرستان‌های استان سمنان شد.

وی به برپایی اردوهای جهادی در این استان اشاره کرد و گفت: حضور مسئولان استان در این گروه‌های جهادی سبب ایجاد انگیزه در دانشجویان می‌شود.

سردار شاهچراغی از اعزام نزدیک به 30 گروه جهادی از دانشجویان سمنانی به مناطق محروم و کمتر برخوردار این استان در قالب گروه‌های جهادی خبر داد.

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است