شما اینجا هستید: خانهاستانهاسمنانفرمانده سپاه استان سمنان: آثار حمایت از جبهه مقاومت در جامعه تبیین شود

فرمانده سپاه استان سمنان: آثار حمایت از جبهه مقاومت در جامعه تبیین شود

منتشرشده در سمنان یکشنبه, 13 تیر 1395 ساعت 13:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار شاهچراغی با اشاره به لزوم حمایت از جبهه‌های مقاومت گفت: آثار حمایت از جبهه مقاومت باید در جامعه تبیین شود.به گزارش سپاه نیوز: سردار سیدمحمدتقی شاهچراغی فرمانده سپاه قائم آل‌محمد(عج) استان سمنان در جمع فرمانده و اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج حضرت مهدی(عج) و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج حوزه مقاومت بسیج حضرت مهدی(عج) مهدی‌شهر در پادگان شهید کلاهدوز شهمیرزاد اظهار داشت: طرح بوستان سلامت جدای از آنکه جمعیتی را جذب می‌کند و برنامه‌ای در این بوستان اجرا می‌شود، فرصتی برای تربیت جوانان و نوجوانانی است تا به آنها برنامه دهیم.

وی با بیان اینکه در طرح بوستان سلامت اساس کار مردم‌ هستند، تصریح کرد: در طرح بوستان سلامت باید به بهترین شکل از ظرفیت‌های مردمی بهره برد و پایگاه‌های مقاومت بسیج محل رویش و جوشش باورهای اعتقادی و انقلابی است.

فرمانده سپاه قائم آل‌محمد(عج) استان سمنان با اشاره به لزوم حمایت از جبهه مقاومت گفت: اولین باری بود که شنیدیم مقام معظم رهبری از جهادی به نام «جهاد کبیر» تعبیر داشته‌اند.

وی افزود: ما جهاد اصغر و جهاد اکبر شنیده بودیم؛ اما اولین باری بود که معظم‌له از جهاد کبیر نام بردند.

سردار شاهچراغی گفت: جهاد کبیر یعنی اینکه باید جلوی نظام سلطه و نظام استکبار ایستادگی کرد و جنس جبهه‌های مقاومت این‌گونه است.

وی با بیان اینکه باید آثار حمایت از جبهه مقاومت در جامعه تبیین شود، گفت: مقام معظم رهبری فرمودند که هدف اصلی از تشکیل داعش، جمهوری اسلامی ایران بوده است و حضور آنها در عراق و سوریه مقدمه‌ای برای حضور در ایران اسلامی بود؛ اما ما آنها را در عراق و سوریه زمین‌گیر کردیم.

فرمانده سپاه قائم آل‌محمد(عج) استان سمنان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فرمودند که اگر در جبهه‌های مقاومت در مقابل تکفیری‌ها نجنگیم باید در همدان و کرمانشاه با داعش بجنگیم، افزود: اگر به موضع جبهه‌های مقاومت خوب پرداخته و تبیین شود، روح مقاومت و ایستادگی در جامعه پا بر جای می‌ماند.

وی با بیان اینکه بیشترین نیاز امروز نظام جمهوری اسلامی کادرسازی است، گفت: باید از طرح بوستان سلامت، یک گروه 15 نفری جوان و پا به کار تربیت شود تا در پروژه‌های فرهنگی مهدی‌شهر فعال شوند.

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است