شما اینجا هستید: خانهاستانهاقمفرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) استان قم: آشنایی با منظومه فکری رهبری بسیاری از مشکلات کشور را برطرف می‌کند

فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) استان قم: آشنایی با منظومه فکری رهبری بسیاری از مشکلات کشور را برطرف می‌کند

منتشرشده در قم سه شنبه, 11 مهر 1396 ساعت 09:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) استان قم گفت: اگر با منظومه فکری مقام معظم رهبری آشنا شویم بسیاری از نیازها و مشکلات برطرف می‌شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار غلامرضا احمدی فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) استان قم در دیدار شورای قشر بسیج رسانه که در ستاد سپاه استان قم برگزار شد، با اشاره به فعالیت‌های اقشار مختلف بسیج اظهار داشت: شاکله تشکیل بسیج ساماندهی ظرفیت‌های مردمی است که توقع می‌رود جبهه مردمی برای پاسداری از آرمان‌های انقلاب و ارزش‌های اسلامی منتظر سازوکارها نمانند.

 

وی با بیان اینکه نباید نسبت به حداقلی سازوکار نیز بی‌توجه بود، افزود: اتصال نیروهای انقلاب به منابع سالم از ضروریاتی است که از اوایل انقلاب و حتی قبل از آن وجود داشته و امروز با گستره رسانه این نیاز بیشتر احساس می‌شود.

 

فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) استان قم خاطرنشان کرد: اگر با منظومه فکری مقام معظم رهبری آشنا شویم بسیاری از نیازها و مشکلات برطرف می شود و ایشان در سال‌های اخیر با حمایت از گروه‌های خودجوش و تشویق آنان تأکیدات فراوانی بر ساماندهی این گروه‌ها برای فعالیت‌های جبهه‌ای و مشترک داشته‌اند.

 

سردار احمدی با اشاره به وجود حدود 20 قشر مختلف در ساماندهی اقشار بسیج عنوان کرد: ساماندهی گروه‌های مردمی، انقلابی و آتش به اختیار با توجه به منابع محدود اقتصادی از وظایف سپاه است و باید مقررات طوری باشد که دست و پاگیر و مانع برای رشد و ترقی نشود.

 

وی تصریح کرد: امروز نظام در سنگرهای مختلف در برابر بدخواهان درگیر جنگ است و امروز خاورمیانه مطابق منافع اسلامی در حال پیشرفت بوده و نه منافع آمریکایی‌ها.

 

 فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع) استان قم سخنان مسئولان آمریکایی درباره ایران را ناشی از عجز و ناتوانی برشمرد و گفت: ما با آمریکایی‌ها در جبهه‌های مختلف در حال نبردیم و به لطف خدا، خون شهدا و درایت رهبری آن‌ها در هیچ‌کدام از این میدان‌ها قدمی پیشرفت نداشته‌اند.

 

سردار احمدی یادآور شد: اقشار مختلف بسیج بازوان پرتوان سپاه در عرصه‌های مختلف هستند که با هم‌افزایی و تعامل می‌توانند گام‌های بلندی در راستای پیشرفت انقلاب بردارند.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است