شما اینجا هستید: خانهاستانهاقممسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان قم: همراهی متقابل ولایت و مرجعیت، بزرگ‌ترین افتخار سپاه است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان قم: همراهی متقابل ولایت و مرجعیت، بزرگ‌ترین افتخار سپاه است

منتشرشده در قم چهارشنبه, 13 ارديبهشت 1396 ساعت 09:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین اکبری گفت: بزرگ ترین افتخار سپاه ، همراهی همیشگی و متقابل مرجعیت و مقام ولایت با سپاه است.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید حسن اکبری مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان قم در دیدار با آیت‌الله علوی گرگانی که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، با اشاره به میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) اظهار داشت : وفاداری، بصیرت و ولایت مداری درس‌های بزرگی است که می‌شود از ایشان گرفت.

 

وی بابیان خصوصیات پاسداری در نظام اسلامی افزود: پاسداران انقلاب اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب همواره همراه علما بودند و هیچ‌گاه از علمای انقلابی فاصله نگرفتند.

 

حجت الاسلام والمسلمین اکبری تشکیل نهاد سپاه را در ابتدای انقلاب اسلامی مورد توجه قرار داد و گفت:سپاه از ابتدای تشکیل خود، حفظ حریم مرجعیت و ولایت را وظیفه ذاتی خود می‌داند و هیچ‌گاه از این مسیر جدا نمانده است.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان قم با اشاره به قرار گرفتن در ایام مبارک ماه شعبان تصریح کرد: در روزهایی قرار داریم که بسیار بابرکت است و باید تلاش کنیم که از شیعیان واقعی اهل‌بیت (ع) قرار گیریم.

 

وی با اشاره به اینکه بزرگ‌ترین افتخار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همراهی متقابل سپاه، ولایت و مرجعیت است، تأکید کرد: سپاه برای پاسداری از اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی آماده و نهادی است که در حقیقت مرزبان دین و انقلاب است.

 

انتهای خبر /09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است