شما اینجا هستید: خانهاستانهاقمفرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) استان قم: آثار دفاع مقدس نقطه اتکای نورانی و گنجینه‌ای ارزشمند است

فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) استان قم: آثار دفاع مقدس نقطه اتکای نورانی و گنجینه‌ای ارزشمند است

منتشرشده در قم دوشنبه, 05 مهر 1395 ساعت 09:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار احمدی گفت: آثار دفاع مقدس نقطه اتکای نورانی و گنجینه‌ای ارزشمند است بنابراین باید برای پاسداشت آنها تلاش شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سر تیپ دوم پاسدار غلامرضا احمدی فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) قم در گفت‌وگویی با بیان اینکه باید تاریخ جنگ سینه به سینه منعکس شود، اظهار کرد: تا جایی که امکان داشته باشد برای روایتگری از پیشکسوتان استفاده می‌شود، در حقیقت آثار دفاع مقدس نقطه اتکای نورانی و گنجینه‌ای ارزشمند است که باید این آثار تبیین شود.

فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) با اشاره به حمایت کشورها از جبهه داعش گفت: حمایت تجهیزاتی، امکاناتی و تبلیغاتی از داعش روشن است، مشخص بوده که جبهه استکبار از داعش حمایت می‌کند، رهبر معظم انقلاب در سخنی فرمودند جنگ در سوریه نیابتی است یعنی سوریه به نیابت از جهان اسلام در آن بخش مقاومت و مبارزه می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: اگر از پیشروی جبهه صهیونیست در ‌سوریه،‌ عراق، یمن و لبنان جلوگیری نشود، می‌توانند به هر نقطه مقاومت جهان اسلام سرایت کنند.

سردار احمدی با اشاره به سخنی از رهبر معظم انقلاب گفت: در وقایع منطقه، جمهوری اسلامی میدان‌دار و پرچم‌دار بیداری اسلامی است اگر جمهوری اسلامی نبود، آمریکایی‌ها برای رسیدن به مقاصد خود هیچ مانعی نداشتند.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است