شما اینجا هستید: خانهاستانهاقممحفل انس و مودت پیشکسوتان سپاه استان قم در تیپ مستقل83 امام صادق(ع) برگزار شد

محفل انس و مودت پیشکسوتان سپاه استان قم در تیپ مستقل83 امام صادق(ع) برگزار شد

منتشرشده در قم شنبه, 06 شهریور 1395 ساعت 11:41
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:محفل انس و مودت(اردوئی) پیشکسوتان سپاه استان قم با حضور برخی از بازنشستگان سپاه استان درتیپ 83 امام جعفر صادق(ع) برگزار شد.

 

به گزارش سپاه نیوز:حجت الاسلام و المسلمین حسین طیبی فر، فرمانده تیپ 83 امام جعفر صادق(ع) گفت: یکی از ویژگی های پیشکسوتان این است که سرمایه داران معنوی تاریخ انقلاب اسلامی هستند و در تمامی صحنه هایی که برای نظام پیش آمد در کنار رهبرشان در مقابل تمامی حوادث ایستادگی کردند تا نظام اسلامی به این قله رفیع رسیده است.


فرمانده تیپ 83 امام جعفر صادق(ع) نقش سپاه را در نظام اسلامی بسیار خطیر دانست و با توجه به عنایت  مقام معظم رهبری به مجموعه سپاه ابراز داشت: که سپاه و پیشکسوتان همچنان باید در تمامی صحنه ها حضور فعال داشته باشند.


وی با توجه به آیه 65 سوره نساء به بیان یک مبنای فکری و سیاسی پرداخت و گفت: کسانی اهل ایمانند که در مقابل رهبر امت اسلامی تسلیم باشند اگرچه با سلیقه و خواست آنان همخوانی نداشته باشد.


حجت الاسلام والمسلمین طیبی فر در ادامه سخنرانی به این نکته اشاره کرد که خداوند برای اداره جامعه انسانی ، معصومین را خلق کرد تا آن ها را به سعادت دنیوی و اخروی برساند ولی جبهه شیطانی برای انحراف این مسیر سعی در تغییر این نوع مدیریت خداوند کرد و از آنجایی که ولایت فقیه ادامه ولایت امامان معصوم (ع) است جبهه استکبار  در صدد مقابله با این نوع نظام ولایی است.


فرمانده تیپ 83 امام جعفر صادق( ع) با اشاره به اینکه برخی از افرادی که در زمان امام خمینی(ره) دم از ولایت می زدند و خود را از سینه چاکان ولایت معرفی می کردند پس از رحلت ایشان تحت تاثیر هواهای نفسانی قرار گرفته و با بهانه هایی که نشان دهنده ضعف ایمان و عدم پایبندی جدی به لوازم ایمان است، در برابر رهبری موضع گرفتند.


حجت الاسلام والمسلمین طیبی فر در پایان، گزارشی درباره فعالیت های تیپ 83 امام جعفر صادق(ع) در قم و خراسان رضوی ارائه کرد و اتمام این نشست با راهی شدن پیشکسوتان مدعو به  مجموعه استخر ولایت تیپ امام صادق(ع) همراه بود.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است