شما اینجا هستید: خانهاستانهاقمفرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) استان قم: ماموریت اصلی مدیران فرهنگی است که اجازه نفوذ و هجمه را به دشمن ندهند.

فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) استان قم: ماموریت اصلی مدیران فرهنگی است که اجازه نفوذ و هجمه را به دشمن ندهند.

منتشرشده در قم سه شنبه, 05 مرداد 1395 ساعت 12:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار احمدی گفت: جهاد کبیر وظیفه مدیران فرهنگی است تا اجازه ندهند جوانان ایران اسلامی با فرهنگ غربی خو گرفته و رشد کنند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار غلامرضا احمدی فرمانده سپاه علی بن ابیطالب (ع) طی سخنانی در کارگاه آموزش مدیران فرهنگی حوزه‌های مقاومت بسیج، ضمن قدردانی از زحمات بسیجیان در پایگاه‌های مقاومت بسیج، اظهار کرد: مدیران فرهنگی پایگاه‌ها باید به این مهم توجه داشته باشند که آن دسته از بسیجیانی که در طرح شجره طیبه صالحین حضور ندارند، در محدوده فعالیت شما قرار دارند.

وی با بیان اینکه تقریبا 22 درصد از بسیجیان قم در طرح صالحین حضور دارند، تصریح کرد: 78 درصد مخاطبین دیگر در منطقه مسئولیت شما قرار دارند که نشان دهنده نقش ویژه و حساس شما مدیران فرهنگی در این عرصه است.

فرمانده سپاه امام علی ابن ابیطالب(ع) در خصوص وظایف مدیران فرهنگی ادامه داد: نقش شما در تبیین و رساندن پیام انقلاب و همراهی مردم با شهدا و مقاومت در جبهه استکبار بسیار بالاتر و ویژه است که نباید در انجام آن اندکی غفلت کنید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در دانشگاه افسرى و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: مقام معظم رهبری به خوبی و با استناد به آیات قرآنی نشان دادند که چگونه با منطق قرآن مقابل منطق دشمن بایستیم و مقابله کنیم.

سردار احمدی افزود: جهاد کبیر وظیفه شما مدیران فرهنگی است تا اجازه ندهید جوانان ایران اسلامی با فرهنگ غربی خو گرفته و رشد کنند.

وی با بیان اینکه شما پاسدار انقلاب هستید خاطرنشان کرد: دشمنان سعی می‌کنند جوانان طوری تربیت شوند که خودشان می‌خواهند، این ماموریت اصلی شما مدیران فرهنگی است که اجازه این نفوذ و هجمه را به دشمن ندهید.

فرمانده سپاه استان قم با مروری بر ترفندهای مختلف دشمنان علیه انقلاب اسلامی ایران در 38 سال گذشته تاکید کرد: تجربه نشان داده استکبار جهانی همواره به دنبال ایجاد جای پایی برای نفوذ و ضربه زدن به کشور است که نباید این اجازه به آنها داده شود.

سردار احمدی تبیین و روشنگری در بین آحاد مردم را خواستار شد و گفت: ضرورت آگاهی بخشی و بصیرت افزایی در جامعه‌ای که با آسیب‌های اجتماعی همراه است، از درجه اهمیت بالایی برخوردار است.

وی در پایان سخنان خود با بیان اینکه مانور و شاخص‌های دشمن بسیار زیاد است، تصریح کرد: در مسیر روشنگری جامعه نباید غفلت کنیم و باید با هوشیاری کامل به مقابله با جنگ نرم دشمن برویم و بدانیم که اگر نصف جنگ سرد و اشغال خرمشهر همت کنیم و خودمان را پیدا کنیم، بر تمام هجمه‌ها و مشکلات غلبه خواهیم کرد.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است