شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینمسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه صاحب الامر(عج) قزوین تاکید کرد:گفتمان امام (ره) یعنی وحدت ملت حول رهبری

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه صاحب الامر(عج) قزوین تاکید کرد:گفتمان امام (ره) یعنی وحدت ملت حول رهبری

منتشرشده در قزوین چهارشنبه, 13 بهمن 1395 ساعت 11:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین معبودی گفت: گفتمان انقلاب اسلامی یعنی انگیزه الهی نترسیدن از هیاهوهای دشمنان انقلاب که با همین انگیزه الهی انقلاب را به پیروزی رساندیم و قدرت های بزرگ را شکست دادیم.

 


به گزارش سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین علی معبودی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه صاحب الامر(عج) قزوین در مراسم نمادین پیشواز امام خمینی و غبار روبی مزار شهدا اظهار کرد: امروز سرآغاز بزرگترین تحول در قرن گذشته و تاریخ معاصر بوده است.


وی ادامه داد: امام با رهبری انقلاب اسلامی و پیروزی آن در همه نام آوری ها نقطه عطفی را در تاریخ ملت ایران رقم زدند.


مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه صاحب الامر(عج) قزوین تبیین کرد: پیروزی انقلاب هم در داخل کشور تحولی ایجاد کرد و هم در جهان اسلام و هم در دعالم بشریت؛ به تعبیر بسیاری از کارشناسان جهان امام حتی مسیحیت و یهودیت را کنج ها بیرون کشید .


حجت الاسلام والمسلمین معبودی توضیح داد: رژیم پهلوی از نظر اقتصادی در اوج قدرت بودند و روزانه میلیاردها دلار به خاطر نقت سرمایه به جیب می زدند و از نظر نظامی نیروهای زیاد و همینطور سازمان مخوفی به نام ساواک در اختیار رژیم بود.


وی اضافه کرد: امروز انقلاب به سن 39 سالگی می رسد و به مرحله ای رسیده است که بسیاری از دشمنانش را شکست می دهد و در مقابل انقلاب تسلیم شده اند.


مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت:  اگر بخواهیم امروز این عظمتی که امام برای همه بشریت خلق کرده و مخصوصا برای ملت ایران نگه داریم که حضور شما امروز یادآور همین قضیه است، لازمه این است که گفتمان امام و گفتمان انقلاب اسلامی را در دستور کار خود داشته باشیم .


حجت الاسلام والمسلمین معبودی تشریح کرد: گفتمان امام به طور خلاصه یعنی وحدت ملت حول رهبری و همه ملت حول رهبری باید جمع شوند و اگر ندایی به غیر از ندای رهبری در این جامعه برخاست ما باید حرکتمان به سمت رهبری باشد.


وی ادامه داد: گفتمان انقلاب اسلامی یعنی انگیزه الهی نترسیدن از هیاهوهای دشمنان انقلاب که با همین انگیزه الهی انقلاب را به پیروزی رساندیم و قدرت های بزرگ را شکست دادیم.


انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است