شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینفرمانده سپاه صاحب الامر(عج) قزوین : نیروهای مسلح مظهر انقلابی گری هستند

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) قزوین : نیروهای مسلح مظهر انقلابی گری هستند

منتشرشده در قزوین چهارشنبه, 13 بهمن 1395 ساعت 10:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار شاهرخی گفت:خدا را سپاسگزاریم که به نیروهای مسلح لطف کرد که مظهر انقلابی گری باشند.

 


به گزارش سپاه نیوز: سردار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در دیدار با امام جمعه قزوین حجت الاسلام عابدینی داشت، اظهار کرد: به لطف خداوند امروز شاهدیم که در هرجا که پیام انقلاب صادر شده باشد و به آن عمل شود برکات آن نیز جاری گشته است.

سردار شاهرخی یادآور شد: طبق گفته دشمنان انقلاب اسلامی،  ایران جز هشت قدرت برتر جهان است و این موفقیت ناشی از عمل به اصول انقلابی است و به ما نشان می دهد که اگر اعتلای کشور را میخواهیم باید به اصول انقلاب پایبند باشیم.


فرمانده سپاه صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف تبیین کرد: ایران در گذشته مجموعه ای بود که برای اداره اش آقای بالا سر قرار داده بودند ولی الان روی پای خود ایستاده است و خودش تعیین می کند چگونه نیازهای خود را برطرف سازد.


وی تصریح کرد: تمام مجموعه ها و سازمانهایی که در این کشور فعالیت می کنند اگر به الزامات انقلابی گری عمل کند پیشرفت خواهیم کرد.


سردار شاهرخی در پایان گفت: هرجا که نا به سامانی وجود دارد و هرجا که کاستی وجود دارد بدانید که به وظیفه انقلابی گری عمل نشده است، مشکل از انقلاب نیست و ناکارآمدی های خود را پای انقلاب نگذاریم، استغفار کنیم از اینکه انقلابی عمل نکردیم.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است