شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینمسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین: تلاش برای ایجاد و حفظ وحدت وظیفه همه مسلمین است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین: تلاش برای ایجاد و حفظ وحدت وظیفه همه مسلمین است

منتشرشده در قزوین چهارشنبه, 24 آذر 1395 ساعت 14:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین معبودی گفت: اسلام و مسلمانان برای رسیدن به اهداف خود و موفقیت حکومت اسلامی باید با یکدیگر وحدت داشته باشند. 

 

به گزارش سپاه نیوز؛حجت الاسلام  والمسلمین علی معبودی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت صاحب‌الامر (عج) در گفتگویی در خصوص هفته وحدت اظهار کرد: وحدت و انسجام یکی از مهم‌ترین اصولی است که در قرآن نیز بسیار بدان تاکید شده است. 

وی ضمن اشاره به آیات قرآن در خصوص اهمیت وحدت تصریح کرد: در آیات متعدد قرآن خداوند خود را همراه جماعت و کمک کننده افراد متحد دانسته و کسانی‌را که با کارهای خود سبب تفرقه افکنی شده اند را نکوهش کرده است. 

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه صاحب‌الام(ع)  قزوین تبیین کرد: رسیدن به اهداف و خواسته ها بدون وحدت ممکن نیست و اسلام و مسلمانان برای رسیدن به اهداف خود و موفقیت حکومت اسلامی باید با یکدیگر وحدت داشته باشند. 

 

حجت الاسلام والمسلمین معبودی مطرح کرد: اگر وحدت باشد همه اقشار می‌توانند به کار خود برسند؛ به تعبیر دیگر در سایه وحدت امنیت در جامعه ایجاد می‌شود. 

 

وی ادامه داد: در سایه وحدت است که استعدادها به درستی شکوفا می‌شوند و در فضای غبارآلود استعدادها تنها به دنبال کورشدن می‌روند. 

 

این مسئول تشریح کرد: متاسفانه امروز دشمنان اسلام می‌خواهند مهم‌ترین نقطه قوت ما را به نقطه ضعف تبدیل کنند و بین مسلمانان تفرقه ایجاد کنند. 

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه صاحب‌الامر (عج) توضیح داد: امروز دشمنان با ایجاد نزاع میان شیعه و سنی سعی در برهم زدن وحدت در میان مسلمانان هستند. 

 

حجت الاسلام والمسلمین معبودی اضافه کرد: دشمنان در تلاش اند تا با تفرقه افکنی سرمایه های جهان اسلام را نابود کرده و به اهداف و مقاصد شوم خود برسند. 

 

وی خاطرنشان کرد: مردم اصلی ترین نقش را در ایجاد وحدت در جامعه اسلامی برعهده دارند و اگر وحدت در بین مسلمانان نباشد جهان اسلام به دست استکبار جهانی خواهد افتاد. 

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه صاحب‌الامر (عج) در خاتمه متذکر شد: امروز همه مسلمانان و به ویژه اندیشمندان و علما وظیفه‌ دارند که برای ایجاد وحدت قرآنی در جامعه تلاش کنند. 

انتهای خبر/07

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است