شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینفرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین: پایبندی به «ولایت فقیه» مولفه اصلی بسیج است

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین: پایبندی به «ولایت فقیه» مولفه اصلی بسیج است

منتشرشده در قزوین شنبه, 06 آذر 1395 ساعت 09:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار شاهرخی گفت : از مولفه‌های اصلی بسیجی بودن پایبندی به نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه است که باید در سطح جامعه نهادینه شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین در اجتماع بزرگ مدافعان حرم که در مسجدالنبی شهر قزوین برگزار شد، اظهار داشت: برترین ادبیات و سخن درباره بسیج کلام امام(ره) بود چراکه عظمت و جایگاه این نهاد وارسته در جامعه و دنیا قابل وصف نیست.

 

وی بیان کرد: پیام و سخنان امام(ره) راه پیمودن تعالی و همگامی با نظام و انقلاب را نشان داده این امر در حالی است که بسیج متعلق به قشر و یا جغرافیای محدودی نبوده و همواره پشتیبان نظام و انقلاب است.

 

فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین تصریح کرد: از مولفه‌های اصلی بسیجی بودن پایبندی به نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه است که باید در سطح جامعه نهادینه شود.

 

سردار شاهرخی با بیان اینکه آمریکا همواره دشمن نظام جمهوری اسلامی است، خاطرنشان کرد: امام(ره) در زمینه ناتمامی دشمنی آمریکا با ایران را پیش‌بینی کرده بود و بسیجیان نباید فریب رفتارهای انحرافی دشمنان را خورده به آنها اعتماد کنند.

 

وی ادامه داد: بسیجیان جامعه باید با بصیرت و آگاهی در مقابله جریان‌های نفوذی مقابله کنند چراکه افراد و جریان‌های نفوذی با چهره‌های متفاوت درصدد خدشه وارد کردن در مسیر و اهداف انقلاب هستند.

 

 فرمانده سپاه صاحب‌الامر(عج) استان قزوین بیان کرد: دو قطبی شدن جامعه مشکلات جدی به دنبال دارد چراکه موضوعات فرعی اهمیت یافته و مسائل اساسی به حاشیه می‌روند که این امر سبب ضرر رسانی به مردم خواهد شد.

 

وی عنوان کرد: توانمندی‌ نیروهای بسیجی باید در جهت رفع مشکلات به کارگیری شود و مسئولان به این امر ایمان داشته باشند تا روند رشد و توسعه استان تسریع یابد.

 

انتهای خبر/07

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است