شما اینجا هستید: خانهاستانهاقزوینمسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه صاحب الامر(عج) قزوین: هر ملتی جلوی فساد کوچک را نگیرد گرفتار فساد بزرگتر می شود

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه صاحب الامر(عج) قزوین: هر ملتی جلوی فساد کوچک را نگیرد گرفتار فساد بزرگتر می شود

منتشرشده در قزوین یکشنبه, 16 آبان 1395 ساعت 09:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین معبودی گفت:هر ملتی جلوی فساد کوچک را نگیرد گرفتار فساد بزرگتر می شود.

 


به گزارش سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین معبودی مسئول نمایندگی  ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در جشنواره مالک اشتر اظهار کرد: ما برای حفظ خود  در بحث امنیت نباید در یک نقطه  متوقف شویم  بلکه در مسائل معنوی و روحی هم باید ارتقا یابیم.


وی ادمه داد: ما برای خودمان محاسبه نداریم که از عمده اشکالات مان است؛ انسان اگر در نفس خود حسابگر نباشد ضرر می کند ما باید حد و اندازه  کار هایی که انجام می دهیم بدانیم. و این از امور خیر است که باید بدانیم.


حجت الاسلام  والمسلمین معبودی افزود: امام مستضعفان نیز خودسازی را از خود شروع کرد تا به جامعه سازی رسید و توانست انقلاب اسلامی را نفس پاک برنامه ریزی  و تثبیت کند. و انسان باید در همه حال مراقب امور و گفتار و کرداتر خود باشد که از حدود الهی تجاوز یا فرو گذار نکند. از عمده مشکلاتمان این است که ما خودمان را رها کرده ایم.


وی با بیان اینکه با این معیار ها است که برخی دوستان انتخاب می شوند گفت: در کوفه  و مدینه  سه دسته افراد بودند مانند عبدالله ابن زبیر  که می گفتند: ما بر این باوریم که شرایط عوض شده است.مسئول نمایندگی  ولی فقیه در سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین افزود: یک دسته هم امام را نصیحت می کردند که شما به کوفه نروید  اینها  گروهی بودند که منافق بودند در ظاهر خیر خواه ابا عبدالله بودند اما در باطن  قصد دیگری داشتند همانند مروان حکم در مدینه از این افراد بودند.


حجت الاسلام معبودی ادامه داد: اولین حرفی که امام حسین  (ع )زد این بود که امکان ندارد ما با یزید بیعت کنیم زیرا کفر و حق هیچ تشابه و منافع مشترکی ندارند و هر جا معرکه ای باشد یک طرف اگر باطل باشد طرف دیگر آن حق برای مبارزه ایستاده است.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است