شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانسپاهسردار سلیمانی: بکارگیری همه ظرفیت‌های بسیج برای مبارزه با کرونا/  تا کنون بیش از ۴۰ میلیون ماسک توسط بسیج تولید شده است

سردار سلیمانی: بکارگیری همه ظرفیت‌های بسیج برای مبارزه با کرونا/  تا کنون بیش از ۴۰ میلیون ماسک توسط بسیج تولید شده است

منتشرشده در سپاه شنبه, 09 فروردين 1399 ساعت 13:51
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: رئیس سازمان بسیج با تاکید بر اینکه بیش از ۴۰ میلیون ماسک تا امروز توسط بسیج با نظارت سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت ساخته ایم گفت:این سازمان برای مبارزه با بیماری کرونا هم همه ظرفیت‌های خود را در همکاری با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به کار گرفته است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز (شنبه) در مراسم رونمایی از دستگاه سیار تست کرونا، ضمن تشکر از نیروهای درمانی در مبارزه با کرونا گفت: امروز نبرد اصلی ملت ایران مبارزه با ویروس کرونا است. خوشبختانه نظام جمهوری اسلامی، وزارت بهداشت و کادر درمانی نشان دادند در معرفی ظرفیت‌های جدید و مبارزه با یک اپیدمی بیولوژیک بسیار توانمند هستند. 

 

سردار سلیمانی تاکید کرد: این سازمان با تجربه گران سنگی که در بحث واکسیناسیون فلج اطفال و طرح فشار خون در سال‌های گذشته دارد در بحث مبارزه با بیماری کرونا هم همه ظرفیت‌های خود را برای همکاری با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به کار گرفته است.

وی با اشاره به تجهیز دستگاه PCR سیار در بسیج گفت: این دستگاه در خدمت وزارت بهداشت قرار خواهد گرفت،  در واقع یک تجربه گران‌سنگ سیستم درمانی ما در مبارزه با جنگ های بیولوژیک بدست آورد، بالاخره ما از یک مساله هم نباید غفلت کنیم که دستگاه ها و مافیایی در دنیا هستند که منافعشان در ایجاد جنگ های بیولوژیک است، ویروس کرونا هم فارغ از اینکه چه منشائی دارد می تواند یک الگو برای نظام سلطه باشد تا از این ظرفیت برای اهداف پلید خود در بخشی از دنیا استفاده کنند. 

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: در سراسر کشور مردم  به میدان آمدند، و بسیج هم در قالب طرح مبارزه با ویروس کرونا یک تفاهم نامه در اوایل اسفند با وزارت بهداشت امضا کرد که در قالب همین طرح بسیج ملی بود.  بسیج با بهره گیری از تجربه واکسیناسیون فلج اطفال در دهه 70 و طرح سنجش فشار خون در سال گذشته مجددا در کنار وزارت بهداشت حضور یافت. 

 

سردار سلیمانی با اشاره به اقدامات بسیج در مقابله با کرونا عنوان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی توانست یک برگ زرین دیگری را در مبارزه با کرونا رقم بزند، همانطور که سخنگوی وزارت بهداشت مرتب اعلام می کند بیش از 50 میلیون نفر در کشور غربالگری شده اند. امیدواریم با همکاری مردم که بسیار هم همکاری خوبی داشتند شاهد مهار کامل این بیماری باشیم، بیش از 40 میلیون ماسک تا امروز توسط بسیج با نظارت سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت ساخته ایم، در ساخت مواد ضد عفونی کننده و اقلام مورد نیاز مردم هم فعالیت داشته ایم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است