شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانمعاون بهداشت و درمان سپاه کربلا: سپاه با ۱۶ مرکز درمانی به بیماران کرونایی مازندران خدمات می دهد

معاون بهداشت و درمان سپاه کربلا: سپاه با ۱۶ مرکز درمانی به بیماران کرونایی مازندران خدمات می دهد

منتشرشده در مازندران دوشنبه, 12 اسفند 1398 ساعت 10:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون بهداشت و درمان سپاه کربلا گفت: برای کنترل شیوع کرونا ویروس کادر پزشکی سپاه با ۱۶ مرکز درمانی و بهداشتی در خدمت شبکه بهداشت و درمان و مردم است.


به گزارش سپاه نیوز؛  سرهنگ پاسدار مجتبی بلباسی معاون بهداشت و درمان سپاه کربلا با اشاره به شیوع ویروس «کرونا» در کشور و سراسر دنیا، اظهار داشت: استان مازندران هم مانند ۱۵ استان دیگر به صورت جدی درگیر این بحران شده است.

وی افزود: لازمه مقابله با این ویروس دقت مردم را می‌طلبد چرا که این ویروس قدرت انتشار بالایی دارد و خانواده‌ها حداکثر تلاش را برای تأمین سلامتی افراد مسن، کودکان و افراد آسیب‌پذیر داشته باشند و در خانه بمانند تا در معرض انتشار گذرای این ویروس در شهر و خیابان و کوچه نباشند.


بلباسی افزود: ما به عنوان معاونت بهداشت سپاه کربلا به عنوان عضو قرارگاه پدافند زیستی شفا در استان و استانداری حضور فعال داریم و در جلسات اهم مسائل و موارد مطروحه مورد نیاز حوزه سپاه را حمایت کردیم.

وی ادامه داد: در تلاشیم تا بتوانیم با کمک دانشگاه علوم پزشکی استان و مراکز بهداشتی درمانی این مرحله را با کمترین ضایعات و کیفیت بالای خدمات به مردم خدمت کنیم.

بلباسی با اشاره به اینکه کادر بهداشتی سپاه کربلا با ۱۶ مرکز درمانی در سراسر استان حضور فعال دارد، افزود: بیمارستان ولایت ساری، بیمارستان امام رضای چالوس و ۱۴ درمانگاه کوچک و بزرگ در سراسر استان در خدمت شبکه بهداشت و درمان و مردم است.

وی با بیان اینکه ما با هدف بکارگیری همه ظرفیت‌های سپاه در خدمت مردم پای کار آمدیم، گفت: امروز نقش پزشکان، پرستاران و کادر درمانی در جهاد مقدس دفاع از مردم در مقابل این ویروس منحوس به خوبی مشهود است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است