شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانرئیس بسیج سازندگی سپاه کربلا استان مازندران خبر داد: اجرای ۱۳۰۰ پروژه محرومیت زدایی در مازندران

رئیس بسیج سازندگی سپاه کربلا استان مازندران خبر داد: اجرای ۱۳۰۰ پروژه محرومیت زدایی در مازندران

منتشرشده در مازندران یکشنبه, 20 بهمن 1398 ساعت 14:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس بسیج سازندگی سپاه کربلا استان مازندران گفت: هزار و ۳۰۰ پروژه محرومیت زدایی با مشارکت سپاه، خیرین و مردم در استان اجرا شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ اقبال پور رئیس بسیج سازندگی سپاه کربلا استان مازندران در نشست با خبرنگاران ،ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر با بیان اینکه نگاه ما در اقتصاد مقاومتی درازمدت است، افزود: اقتصاد مقاومتی سبب خوداتکایی و توانمندی می‌شود.

 

وی در بخشی از سخنانش به عملکرد بسیج سازندگی استان در سال جاری اشاره و اضافه کرد: تاکنون ۶۴۷ صندوق اشتغال زای محله محور در استان راه اندازی ارائه شده است.

 

وی ادامه داد: همچنین ۱۰ هزار و ۶۵۶ نفر از آموزش‌های مهارتی و فنی و حرفه‌ای بهره مند شده و برای ۳۸۳ نفر شغل ایجاد شده است.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی مازندران، شمار خانه‌های محورم احداث شده را ۴۹۳ واحد با پیشرفت ۹۰ درصدی بیان کرد و گفت: ۸۸ مسکن برای سیل زدگان استان احداث  و همچنین ۲۷۳ مسکن سیل زدگان نیز بهسازی شده است.

 

رئیس بسیج سازندگی مازندران ادامه داد: ۴۱ پروژه بخش راه به طول ۴۰ کیلومتر و ۷۱ پروژه عمرانی دستگاه‌ها توسط بسیج سازندگی استان اجرا شده است.

 

وی درباره پروژه‌های محرومیت زدایی نیز گفت: هزار و ۳۰۰ پروژه  به صورت مشارکت ۵۰ درصد سپاه و ۵۰ درصد مشارکت مردم و خیرین در استان اجرا شده است.

 

اقبال پور شمار گروه جهادی استان را ۸۰۰ گروه در قالب ۲۲ گروه تخصصی اعلام کرد و گفت: بیش از هشت هزار نفر در این گروه‌ها مشغول فعالیت هستند.

 

وی آموزش و پیاده سازی مشاغل خوب را از دیگر برنامه‌ها برشمرد و گفت: براساس بوم مازندران در حوزه آبزیان، باغات، کشاورزی، صنایع تبدیلی، دام، زنبورداری و غیره مشاغل ایجاد خواهد شد.

 

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است