شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلا استان مازندران در دوازدهمین جشنواره جوان سرباز: دوران سربازی به دوران دانشگاهی و آموزشی تبدیل شود

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران در دوازدهمین جشنواره جوان سرباز: دوران سربازی به دوران دانشگاهی و آموزشی تبدیل شود

منتشرشده در مازندران یکشنبه, 20 بهمن 1398 ساعت 07:56
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کربلا استان مازندران در دوازدهمین جشنواره جوان سرباز گفت : باید تلاش کرد تا دوران سربازی به دوران دانشگاهی و آموزشی تبدیل شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ دوازدهمین جشنواره حضرت علی اکبر(ع) جوان سرباز که با گرامیداشت مقام سرباز، معرفی و تجلیل از سربازان نمونه و موفق  عرصه مهارت آموزی و کارآفرینی و نیز تجلیل از خانواده با دهه فجر همراه بود،در ایام الله دهه فجر و در سالن اجتماعات غدیر سپاه کربلا با حضور سردار کمالی معاون سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح و مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت آموزی و سردار فرحی مسئول قرارگاه مهارت آموزی ستاد کل نیروهای مسلح و نیز سردار بابایی فرمانده سپاه کربلا مازندران و با حضور خانواده شهید شاخص سرباز مدافع وطن عارف نوریان برگزار شد.

 

سردار بابایی در ابتدای مراسم با گرامیداشت شهدای انقلاب اسلامی بویژه سرباز ملت سپهبد سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش و نیز گرامیداشت سرباز شهید عارف نوری، بایادآوری ایام الله دهه فجر گفت: دهه فجر  یادآور روزهای استقامت ،مقاومت قیام و ایستادن در مقابل طاغوت بود. روزهای تداعی شهدای قبل و بعد از انقلاب که با جانفشانی آنان امروز شاهد آبادانی و پیشرفت در کشور هستیم.

 

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران در ادامه با بیان اینکه دغدغه همه مسئولین در ستاد کل و نیروهای مسلح این است سربازی در کمتر از دو سال ازعمر مفید سربازان محسوب شود، افزود: همه معتقدیم حضور سربازان در نیروهای مسلح آثار و برکاتی دارد که نمونه آن بازدارندگی در مقابل دشمن است.

 

سردار بابایی با اشاره به اینکه ما یک کشور در حال پیشرفت هستیم تصریح کرد: قطعا میبایست برای جوانان و اوقات آنها برنامه ای داشته باشیم تا به نقطه قوت برسیم.

 

فرمانده سپاه کربلا اضافه کرد: تلاش کردیم تا درمحیط سپاه از سربازان متخصص استفاده کنیم .

 

سردار بابایی مهارت آموزی سربازان را ضروری دانست و گفت: مهارت آموزی نقش مهمی  در کسب اشتغال و آینده جوانان دارد ,و لذا  با توجه به دغدغه مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) ما باید وظیفه خود را انجام دهیم و در همین راستا قرارگاه مهارت آموزی افتتاح می‌شود.

 

فرمانده سپاه کربلا محیط خدمت را محیط کارآمدتر شدن سربازان دانست و با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب یادآور شد: باید تلاش کرد تا دوران سربازی برای سربازان یک دوره دانشگاهی و آموزشی تبدیل شود تا آنها بتوانند آینده خود را ترسیم کنند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است