شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندران فرمانده سپاه کربلای استان مازندران: نقش روشنگری پایگاه‌های مقاومت محلات پررنگ شود

 فرمانده سپاه کربلای استان مازندران: نقش روشنگری پایگاه‌های مقاومت محلات پررنگ شود

منتشرشده در مازندران چهارشنبه, 16 بهمن 1398 ساعت 08:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به ارتقا دانش فرهنگی و نظامی در پایگاه‌های مقاومت گفت: نقش روشنگری پایگاه‌های مقاومت محلات پررنگ شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه کربلای استان مازندران در نخستین دوره جشنواره سراسری اسوه مازندران اظهار داشت: امروزه سپاه پاسداران در کمک به محرومان، امدادرسانی، کمک به حفظ امنیت و ...  نقش بی‌بدیلی داشته است. 

 

وی با بیان اینکه صاحب اصلی مملکت مردم هستند و باید به آنها کمک شود، افزود: سید شهدای مقاومت حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس به دنیا ثابت کردند که این مردم، مردم خوبی هستند و همه باید برای خدمت به مردم پای کار بیایند.

 

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران یادآور شد: در بحث اقتصاد مقاومتی باید نگاهمان به درون باشد و در اجرای آن نباید معطل باشیم چرا که معطل ماندن سبب بسیاری از مشکلات شده و طبق فرمایش مقام معظم رهبری مردم با استفاده از فرصت‌های بسیار عالی باید گام‌های جدی را بردارند.

 

سردار بابایی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی بعد از 41 سال به قله‌های افتخار رسیده است، گفت: در این انقلاب هر چه داریم از مجاهدت و قیام امام خمینی(ره) و آنهایی که در رکاب امام خمینی(ره) به شهادت رسیدند و مقاومت کردند.

 

وی با اشاره به اینکه الگوی بزرگ ما رسول گرامی اسلام(ص) و اسوه ائمه ما حضرت فاطمه(ع) است، تصریح کرد: در بسیج لازم است یک الگوی دست یافتنی داشته باشیم و به بقیه نشان دهیم که شما می‌توانید در این راه اثرگذار باشید.

 

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران خاطرنشان کرد: پایگاه‌هایی که به‌صورت خودجوش برای این انقلاب و نظام کار می‌کنند به‌عنوان یک پایگاه اسوه انتخاب می‌شوند.

 

سردار بابایی با بیان اینکه ابتدای انقلاب پایگاه‌های مقاومت به‌صورت خود جوش عمل می‌کردند، گفت: در آن زمان هر نیازی که منطقه داشت بر روی آن فکر می‌شد که این نیازها شامل امنیت، کمک به مستضعفین، تبلیغات انقلاب، ترویج فرهنگ دینی و تامین نیازمندی‌های جبهه بوده است.

 

وی با اشاره به اینکه نقش پایگاه‌های مقاومت نباید کمرنگ شود، افزود: امروزه انتظاری که از پایگاه‌های مقاومت داریم طبق گفته فرمانده کل سپاه، هر پایگاه در هر نقطه از کشور به منزله یک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خواهد بود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است