شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلا استان مازندران: فرهنگ شرافت و مظلوم یاری را با فضای مجازی منتقل کنیم

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران: فرهنگ شرافت و مظلوم یاری را با فضای مجازی منتقل کنیم

منتشرشده در مازندران شنبه, 05 بهمن 1398 ساعت 11:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کربلا استان مازندران گفت: باید فرهنگ مظلوم یاری و شرافت را از طریق فضای مجازی و تولید محتوای دیجیتال به قلب جوانان سایر کشورها منتقل کنیم.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین بابایی  فرمانده سپاه کربلا استان مازندران در مراسم اختتامیه نخستین رویداد تولید محتوای تخصصی ویژه فعالان فضای مجازی بسیج استان در ساری، با اظهار اینکه عصر کنونی با شتاب در حوزه فضای مجازی و دیجیتال در حال حرکت است، افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی و با وجود جوانان انقلابی در حوزه فضای مجازی و دیجیتال به پیشرفت‌هایی رسیده‌ایم که در گذشته وجود نداشت.

 

وی با اظهار اینکه با بهره گیری از نرم افزارهای دیجیتالی می‌توان بسیاری از کارها را از راه دور مدیریت کرد، تصریح کرد: با استفاده از جنگ روانی بدون شلیک گلوله،  اهدف محقق می شود و این ناشی از اهمیت حوزه سایبری و مجازی است.

 

وی با بیان اینکه امروز فضای مجازی بخش زیادی از زندگی مردم را دربرگرفته و همگانی شده است، یادآور شد: بسیاری از تولیدکنندگان محصولات خود را از طریق فضای مجازی و اینترنتی به فروش می‌رسانند و این نشان می‌دهد بازار فضای مجازی متنوع و گسترده است.

 

فرمانده سپاه کربلا، با تاکید براینکه شیطان بزرگ برای تغییر اندیشه‌ها و فرهنگ‌ها، کاملاً ورود پیدا کرده خواستار آمادگی و هوشیاری در این زمینه شد و گفت: تمام امید مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) در گام دوم انقلاب به جوانان است درحالی که دشمن دوست ندارد، وابستگی ها به آنان قطع شود.

 

سردار بابایی افزود: مفهوم وابستگی این است که افراد مصرف کننده باشند و اسیر نمی شودها و نمی توان‌ها شوند، و این نوعی برده داری در عصر جدید است.

 

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به ورود بسیج به فضای سایبری و مجازی تصریح کرد: باید فرهنگ شرافت و مظلوم یاری را با کمترین هزینه و با نفوذ بسیار قوی از طریق فضای رسانه و مجازی به قلب جوانان سایر کشورها منتقل کنیم و باید با همت جوانان از تکثیر ویروس خطرناک و کشنده فرهنگ وحشی دشمنان جلوگیری کنیم.

 

گفتنی است ؛ در این مراسم از برترین‌های اولین رویداد تولید محتوای تخصصی فعالان فضای مجازی بسیج استان تقدیر شد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است