شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلای استان مازندران: برای حل مشکلات مردم پای کار هستیم

فرمانده سپاه کربلای استان مازندران: برای حل مشکلات مردم پای کار هستیم

منتشرشده در مازندران چهارشنبه, 12 آذر 1399 ساعت 11:32
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کربلا استان مازندران به تشکیل قرارگاه ۱۷ ربیع برای مبارزه با گرانفروشی و احتکار اشاره کرد و گفت:برای حل مشکلات مردم پای کار هستیم.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلای استان مازندران در دیدار با امام جمعه سوادکوه شمالی به طرح‌های اجرایی سپاه در بخش‌های سلامت و معیشت اشاره کرد و گفت: یکی از طرح‌های اجرایی در دستور کار قرار دارد و  به جد پیگیر آن هستیم، طرح شهید حاج قاسم سلیمانی است؛ که پایگاه مقاومت به پایگاه‌های سلامت تبدیل شده تا جلوی انتقال کرونا گرفته شود.

 

 فرمانده سپاه کربلا ادامه داد: رصد و پایش و کنترل بیماران کرونایی از اهداف طرح شهید سلیمانی است که با همکاری مراکز بهداشت و درمان و علوم پزشکی  توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج در حال جرا می‌باشد.

 

سردار مسلمی در بخش دیگری از سخنان خود، به تشکیل قرارگاه ۱۷ ربیع برای مبارزه با گرانفروشی و احتکار هم اشاره کرد و افزود: طبق دستورات رهبر معظم انقلاب در بخش بازار، یکی از ماموریت‌هایی که به سپاه واگذار شود برخورد با اخلالگران در بازار و نظارت در بخش توزیع مواد غذایی است.

 

فرمانده سپاه کربلا با تاکید بر اینکه سپاه در حوزه‌های مختلف تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم به کار گرفته است، گفت:مردم سرمایه نظام هستند و  اگر مردم در صحنه نباشد، در خیلی از حوزه‌ها دچار مشکل خواهیم شد.

 

سردار مسلمی به تلاش‌های دشمن در فاصله اندازی بین نظام و مردم اشاره کرد و افزود: دشمن روز به روز در حال تلاش برای ناامیدی و بی اعتماد کردن مردم نسبت به نظام است و ما باید برای امیدآفرینی و اعتماد افزایی در جامعه تلاش کرده  و مشکلات را کم کنیم.

 

انتهای پیام/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است