شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانفرمانده سپاه کربلا استان مازندران در بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس استان؛ نمایشگاه دفاع مقدس روایتگر غیرت دینی و شجاعت جوانان است

فرمانده سپاه کربلا استان مازندران در بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس استان؛ نمایشگاه دفاع مقدس روایتگر غیرت دینی و شجاعت جوانان است

منتشرشده در مازندران دوشنبه, 31 شهریور 1399 ساعت 10:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه کربلا استان مازندران گفت: نمایشگاه دفاع مقدس روایتگر غیرت دینی و شجاعت جوانان است که ملت ایران به واسطه آن در امنیت و آرامش بوده و ایران اسلامی در اوج توانمندی، اقتدار و آزادگی قرار دارد.

به گزارش سپاه نیوز؛ مسلمی فرمانده سپاه کربلای مازندران در حاشیه بازدید از نمایشگاه بزرگ دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با اشاره به اینکه این نمایشگاه با شعار «ماقوی هستیم»از امروز آغاز به کار کرده است، اظهار داشت: تا هفتم مهر این نمایشگاه برپا است.

 

فرمانده سپاه کربلا با دعوت از مردم عزیز استان برای بازدید از این نمایشگاه افزود: نمایشگاه «ما قوی هستیم» با تلاش و زحمات همه ارگان‌ها و نهادها و طراحی بسیجیان عزیز برپا شده است که نماد هشت سال دفاع مقدس و دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه علمی پژوهشی و نیز دفاعی و نظامی می‌باشد.

 

وی در ادامه هدف از برگزاری نمایشگاه را انتقال معارف دفاع مقدس و عبرت‌های هشت سال جنگ تحمیلی دانست و تاکید کرد: امروز به جرأت می‌توان گفت که بعد از چهل سال همچنان همان رشادت‌ها و ایثارگری‌های دفاع مقدس در حوزه‌های مختلف سبب صیانت از انفلاب اسلامی شده است.

 

فرمانده سپاه کربلا با تصریح بر اینکه از هشت سال دفاع مقدس جنگ معنوی، غیرت دینی و یک جنگ اعتقادی بود، افزود: جنگ تحمیلی، جنگ اسلام در مقابل کفر بود که دشمن یک جنگ بین المللی علیه ایران اسلامی به راه انداخت، اما ایران اسلامی با غیرت، شجاعت و ایثارگری جوانان به پیروزی رسید.

 

مسلمی در ادامه با بیان این مطلب که امروزه هم در عرصه جنگ نرم، جوانان امروز با سرلوحه قرار دادن ایثار جوانان رزمنده دیروز در میدان هستند، خاطرنشان کرد: جوانان امروزی با استفاده از تجرببات جوانان رزمنده دیروز در مقابل دشمن ایستادند.

وی در پایان به زحمات ایثارگران، جانبازان و آزادگان و همچنین غواصان مظلوم در هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و یادآور شد: این نمایشگاه روایتگر غیرت دینی و شجاعت جوانان است که ملت ایران به واسطه آن در امنیت و آرامش بوده و ایران اسلامی در اوج توانمندی، اقتدار و آزادگی قرار دارد.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است