شما اینجا هستید: خانهاستانهامازندرانرئیس بسیج سازندگی سپاه بابل: یک میلیون ماسک در اختیار مردم بابل قرار گرفت

رئیس بسیج سازندگی سپاه بابل: یک میلیون ماسک در اختیار مردم بابل قرار گرفت

منتشرشده در مازندران دوشنبه, 17 شهریور 1399 ساعت 15:21
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس بسیج سازندگی سپاه بابل با اشاره به تداوم کمک‌های مردمی بسیج سازندگی به مردم، گفت: در هشت ماه گذشته، بسیج سازندگی شهرستان، بالغ بر یک میلیون عدد ماسک در اختیار شهروندان بابلی قرار داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ تقی‌پور رئیس بسیج سازندگی سپاه بابل اظهار داشت: در راستای اصل 147 قانون اساسی، بسیج سازندگی به عنوان یک دستگاه اجرایی در راستای کمک به دولت، رفع محرومیت و اشتغال ،کارهای بزرگی در سطح شهرستان بابل انجام داده است.

 

وی افزود: در ابتدای سال 99 که ویروس منحوس کرونا در کشور فراگیر شد، بسیج سازندگی به‌منظور پشتیبانی از ستاد کرونا شهرستان در بحث ضدعفونی کردن معابر، محلات و تهیه ماسک فعالیت زیادی داشته است و  بالغ بر 50 کارگاه تولید ماسک با تولید یک میلیون ماسک داشتیم که بصورت رایگان در اختیار مردم قرار داده شد.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی شهرستان بابل گفت: با اجرای پروژه‌های دولتی، خانه‌های محرومین و پروژه‌های محرومیت زدایی، تهیه بسته‌های معیشتی و جهیزیه توانستیم برنامه‌های خود را  در شهرستان به نحو شایسته اجرایی کنیم و در قراردادی با کمیته امداد،  ساخت 63 واحد مسکونی برای مددجویان را به‌مدت یکساله متعهد شده که قریب به 80 درصد پروژه انجام شده و تلاش ما این است که تا پایان شهریور حدود 60 واحد را تحویل دهیم.

 

وی با بیان اینکه قرار شد در استان دو هزار واحد برای مددجویان کمیته امداد ساخته شود که 170 واحد سهم شهرستان بابل است که در حال بررسی و برآورد این پروژه هستیم، افزود: پروژه‌های بسیج سازندگی بابل در سال گذشته تنها در بخش دولتی بالغ بر 15 میلیارد تومان بوده که تاکنون 1.5 میلیارد تومان آن تخصیص پیدا کرده است.

 

تقی پور گفت: از ابتدی امسال فاز نخست پروژه تعریض جاده بابل به شیرگاه از ابتدای درون‌کلا تا ابتدای مرزی‌کلا را با اعتبار چهار میلیارد تومانی شروع کردیم که در حال حاضر به دلیل جابجایی زیرساخت‌های انشعابات آب و برق این پروژه مسکوت مانده است.

 

وی تاکید کرد: عمده نگاه بسیج سازندگی، محرومیت‌زدایی است؛ به عنوان نمونه شهرک مهردشت و برج‌خیل لنگور از پروژه‌های شهرستان بوده که با محرومیت زیادی برخوردار است. پروژه‌های مخازن آب، ایجاد راه و احداث پل در مناطق بالا دست از پروژه‌های محرومیت‌زدایی سپاه شهرستان بابل است.

 

رئیس بسیج سازندگی بابل با اشاره به اینکه سه بخش بندپی‌شرقی، بندپی‌غربی و بابل‌کنار به‌عنوان مناطق محروم شهرستان محسوب می‌شوند، گفت: در حال حاضر مجموعا 160 پروژه عمرانی دولتی و محرومیت‌زدایی در شهرستان بابل توسط بسیج سازندگی در حال اجرا است.

 

وی بیان کرد: در مرحله کمک‌های مومنانه، بیش از 18 هزار بسته معیشتی و در مرحله دوم نیز بیش از 10 هزار بسته معیشتی تهیه و بین نیازمندان توزیع شد.

 

انتهای پیام/ 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است