شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیبه همت سپاه روح‌الله استان مرکزی ؛ ۹۵ هزار مترمربع به سرانه فضای ورزشی استان اضافه شد

به همت سپاه روح‌الله استان مرکزی ؛ ۹۵ هزار مترمربع به سرانه فضای ورزشی استان اضافه شد

منتشرشده در مرکزی چهارشنبه, 01 آذر 1396 ساعت 15:49
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز: فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی خبر داد: ۹۵ هزار مترمربع به سرانه فضای ورزشی استان  به همت سپاه روح‌الله استان مرکزی ، اضافه شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمیفرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: سپاه نقش بسزایی در افزایش سرانه فضای ورزشی استان دارد. با بهره‌برداری کامل از ۶۶ سالن صالحین و ۹ دی در مجموع ۹۵ هزار مترمربع به فضای ورزشی استان اضافه می شود.

 

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در مراسم افتتاح سالن ۹ دی ساوه ضمن تبریک ایام هفته بسیج به شاخصه‌های اصلی بسیج اشاره کرد و گفت: یکی از شاخصه‌های یک بسیجی واقعی، دشمن شناسی، استقلال طلبی، موضع‌گیری صریح در مقابل دشمن و استکبارستیزی است که ما باید با تکیه بر این شاخصه‌ها و عمل به آنها بسیجی واقعی باشیم.

 

وی افزود: کسی که تفکر ارزشی و انقلابی داشته باشد یک بسیجی است و همیشه آماده خدمت‌رسانی به مردم و یاری رساندن به نظام و امت اسلامی است.

 

سردار کریمی با اشاره به حضور فعال سپاه و بسیج در کنار ارتش در کمک به مناطق زلزله زده گفت: بسیج در بحران‌ها یاری رسان است ، نمونه بارز آن هم در زلزله اخیر در غرب کشور شاهد بودیم که پس از اعلام نیازهای زلزله زدگان مردم به خوبی برای کمک به مردم این مناطق بسیج شدند و انواع امکانات گرمایشی و غذایی را ارسال کردند.

 

وی افزود: به منظور تسریع در عملیات بازسازی مناطق زلزله زده این مناطق بین ۳۲ سپاه استانی تقسیم شد و هر کدام مسئول خدمات رسانی به مردم منطقه شدند تا کمک ها به نحو مطلوب توزیع شود. در این بین در دشت ذهاب نیز 9 روستای منطقه به سپاه روح‌الله محول شده است.

 

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: سپاه نقش بسزایی در افزایش سرانه فضای ورزشی استان دارد. با بهره‌برداری کامل از ۶۶ سالن صالحین و ۹ دی در مجموع ۹۵ هزار مترمربع به فضای ورزشی استان اضافه می شود.

 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است