شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی: دانش‌آموزان برای تبعیت از ولایت الگویی همچون شهدای دانش‌آموز دارند

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی: دانش‌آموزان برای تبعیت از ولایت الگویی همچون شهدای دانش‌آموز دارند

منتشرشده در مرکزی شنبه, 13 آبان 1396 ساعت 10:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به اینکه دانش‌آموزان برای تبعیت از ولایت ، الگویی همچون شهدای دانش‌آموز دارند، گفت: وجود شهدایی همچون حسین فهمیده و 36 هزار دانش‌آموز شهید، نشان از عمق بصیرت و دانایی آحاد ملت ایران اسلامی نسبت به آرمان‌های حضرت امام(ره) و انقلاب اسلامی دارد.

 به‌گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین محمدولی رضوی‌راد مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی در یادواره شهید "محمدهادی ذوالفقاری"و شهدای دانش آموز استان مرکزی در محل سالن اجتماعات کوثر اراک با اشاره به نقش‌آفرینی شهدای دانش‌آموز دوران دفاع مقدس گفت: بیشتر شهدای ما در دوران دفاع مقدس از قشر دانش‌آموز بودند که با حضور در سنگر جهاد و دفاع جانانه از اسلام و کشور در مقابل دشمنان متجاوز ایستادگی کردند.

 

وی افزود: در سال‌های دفاع مقدس رزمندگان و غیورمردان جبهه اسلام در مقابل دشمن تا بُن دندان مسلح ایستادند و دِین خود را به انقلاب و اسلام ادا کردند و امروز وظیفه ما این است که ادامه دهنده راه آنان باشیم.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: وجود شهدایی همچون حسین فهمیده و 36 هزار دانش‌آموز شهید نشان از عمق بصیرت و دانایی آحاد ملت ایران اسلامی نسبت به آرمان‌های حضرت امام(ره) و انقلاب اسلامی دارد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین رضوی‌راد با اشاره به جنگ نرم دشمن ادامه داد: جنگ نرم امروز یک جنگی نیست که دشمن رودروی ما باشد و خاکریز و منطقه و مرز آن مشخص باشد، مسئولیت دانش‌آموزان امروز باتوجه به شرایط حاکم بسی سخت‌تر از دوران دفاع مقدس است چراکه باید هم در سنگر علم و معرفت و هم در سنگر بصیرت حضوری فعال داشته باشند.

 

وی اظهار داشت: امروز شاهد جنگی هستیم که دشمنش همه جا هست و نه تنها جسم و جان ما را بلکه از همه مهمتر فکر و قلب ما را نشانه گرفته است و تشخیص چنین دشمنی بسیار سخت است چرا که نمی‌دانیم با چه صلاحی می‌خواهد بجنگد.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: امروز دشمن به دنبال استحاله فرهنگی و بی‌هویت کردن جوانان و نسل آینده این کشور است تا به مقاصد شوم خود برسد ولی جوانان امروز هماهنگونه که مقام معظم رهبری فرمودند؛"اگر نیاز باشد این جوانان از جوانان دوران دفاع مقدس بهتر هستند".

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است