شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی: رمز ناکام ماندن دشمن پیروی آحاد جامعه از ولایت و داشتن بصیرت است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی: رمز ناکام ماندن دشمن پیروی آحاد جامعه از ولایت و داشتن بصیرت است

منتشرشده در مرکزی دوشنبه, 08 آبان 1396 ساعت 09:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی اظهار داشت : پیروی آحاد جامعه از ولایت و داشتن بصیرت رمز ناکام ماندن دشمن در توطئه‌های گوناگون است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام  والمسلمین رضوی‌راد مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: رمز ناکام ماندن دشمن در توطئه‌های گوناگون پیروی آحاد جامعه از ولایت و داشتن بصیرت است و وظیفه هادیان سیاسیدر مقابل جنگ نرم امروز دشمن، شناسایی ماهیت جنگ نرم و اقدام به هنگام و با ظرافت و حساسیت در مقابله با این جنگ است.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی در جمع هادیان سیاسی ناحیه مقاومت بسیج اراک با تاکید بر نقش هادیان سیاسی در خنثی‌‌سازی توطئه‌‌های دشمنان و مقابله با جنگ نرم گفت: حضور هادیان سیاسی در جمع بسیجیان بسیار مهم است. از ابتدای انقلاب همین هسته‌ها و روحانیون بودند که کارها را پیش می‌بردند و مسائل دینی و اعتقادی و هیئت‌ها را اداره می‌کردند.

 

وی با بیان اینکه امروز موج بیداری اسلامی در جهان ایجاد شده است، ادامه داد : پرچم انقلاب اسلامی در دنیا برافراشته شده است و همین امر دشمنان را به لرزه انداخته است. تا جایی که از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی درصدد مقابله با انقلاب اسلامی برآمده و از هر حیله و ترفندی برای نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بهره گرفته‌اند.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: نزدیک به 40 سال است که دست به توطئه زده‌اند که هر کدام آن‌ها برای ساقط کردن یک کشور کافی بود اما به فضل الهی نظام اسلامی همچنان مقتدارنه به مسیر خود ادامه می‌دهد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین رضوی‌راد با تاکید بر اینکه حرکت مقتدارنه نظام اسلامی جز با لطف امام زمان(عج) نبوده و نیست، افزود: تشکیل نشست‌های سیاسی در این شرایط، که دشمن با تمام توان خود علیه نظام اسلامی به پا خواسته است و هم پیمانانی را در منطقه برای رسیدن به اهداف شوم خود رقم زده است، بیش از هر زمان دیگری لازم است.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: همین فضای مجازی را که دشمنان نظام برای ضربه زدن به کشور جمهوری اسلامی ایران مهیا کرده‌اند، اگر به درستی تبیین شود، می‌تواند بستری مفید برای فعالیت هادیان سیاسی و تقویت اعتقادات دینی، سیاسی و بصیرت‌افزایی باشد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین رضوی‌راد خاطرنشان کرد: هادیان، نخبگان و دلسوزان انقلاب باید با حضور در اجتماعات مردمی بویژه جمع نسل جوان و آگاهی بخشی از آرمان های والای امام شهیدان و شهیدان گلگون کفن حراست و پاسداری کنند.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است