شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول دفتر نمایندگی در ناحیه مقاومت بسیج اراک: رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس وحدت و اراده ملت ایران را به دنیا اثبات کردند

مسئول دفتر نمایندگی در ناحیه مقاومت بسیج اراک: رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس وحدت و اراده ملت ایران را به دنیا اثبات کردند

منتشرشده در مرکزی شنبه, 01 مهر 1396 ساعت 11:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول دفتر نمایندگی در ناحیه مقاومت بسیج اراک گفت: در هشت سال دفاع مقدس مردان، زنان و جوانان غیور این مرز و بوم، اراده ملت هوشیار و همیشه در صحنه ایران را در دنیا به اثبات رساندند.

 

به‌گزارش سپاه نیوز ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین ماشاءالله عبدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اراک در جمع پایوران و نیروهای وظیفه سپاه ناحیه اراک با اشاره به هفته دفاع مقدس و تحمیل جنگ هشت ساله بر ملت ایران گفت: دشمنان انقلاب اسلامی، جنگ هشت ساله را تنها به دلیل کسب منافع و حفظ عقبه خود بر ملت ایران تحمیل کردند.

 

وی افزود: دشمنان در این جنگ تحمیلی، نه تنها به مقاصد شیطانی خود دست نیافتند بلکه جرقه‌ای در ملت پرشور ایران اسلامی ایجاد کردند که درخشندگی امروز نیروهای مسلح ما نتیجه آن و عامل ترس دشمنانمان شده است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اراک تصریح کرد: در این هشت سال دفاع مقدس مردان، زنان و جوانان غیور این مرز و بوم، اراده ملت هوشیار و همیشه در صحنه ایران را در دنیا به اثبات رساندند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدی با تاکید بر فرهنگ مقاومت و روحیه ایثار در ملت آزادی‌خواه ایران گفت: در این هشت سال دفاع مقدس، جوانان جان بر کف ایرانی، دشمنان قسم خورده ما را از کرده خود پشیمان کردند و نتایج بزرگی از تحکیم وحدت ملی، ترویج فرهنگ عاشورایی و اثبات نقش ایران در سطح ملی و بین‌المللی و پیشرفت‌های عظیم مختلف همه جانبه صنعتی، علمی و نظامی را به نمایش گذاشتند که کماکان نیز به برکت خون شهدا این گنج ذی قیمت جاری و ساری است.

 

وی خاطرنشان کرد: نقش هدایتگری رهبری و وحدت و یکپارچگی ملت در این هفته به منصه ظهور می رسد، بنابراین تبیین اینکه قدرت ما در سایه وحدت ما است باید متجلی شود چراکه در سایه وحدت می‌توانیم خود و ارزش‌ها را حفظ و تثبیت کنیم.

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است