شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: فعالان عرصه صنعت سنگربانان جهاد اقتصادی هستند

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: فعالان عرصه صنعت سنگربانان جهاد اقتصادی هستند

منتشرشده در مرکزی یکشنبه, 26 شهریور 1396 ساعت 09:20
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: فعالان عرصه تولید و صنعت سنگربانان جهاد اقتصادی هستند و وقتی کشور از لحاظ اقتصادی تقویت شود دیگر هیچ قدرتی نمی‌تواند با تهدیدات اقتصادی ضربه‌ای به نظام وارد سازد.

 

به‌گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین محمدولی رضوی‌راد مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی در نشست با مدیران پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند با یادآوری این مسئله که دشمن جنگ اقتصادی را علیه نظام اسلامی با قوت دنبال می‌کند، گفت: کلمه جنگ و اقتصاد یک سری الزاماتی را به وجود می‌آورد.

 

وی افزود: تعریف صریحی که مقام معظم رهبری در سیاست‌های اقتصاد مقاومتی داشتند، یک نگاه جدی به ما می‌دهد. دشمن با تحریم، جنگ تمام‌عیار اقتصادی در برابر ملت راه انداخته تا کشور را به شکست و عقب‌نشینی وا ‌دارد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین رضوی‌راد با اشاره به اینکه بنیه اقتصادی کشور توسط کارکنان صنایع به ویژه صنعت نفت حفظ می شود، گفت: در دوران مختلف پیش از انقلاب تاکنون شاهد تلاش‌های بی‌وقفه فعالان حوزه صنعت و پالایش نفت بوده‌ایم.

 

وی با بیان اینکه تحقق اقتصادمقاومتی تلاش بی‌وقفه مردان و زنان پویا و فعال را در کشور می‌طلبد، تصریح کرد: خوداتکایی، استقلال، پیشرفت، عزت علمی، فناوری و در نهایت اقتصاد مقاومتی نیازمند همت تمامی اقشار جامعه است.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی ادامه داد : فعالان عرصه تولید و صنعت سنگربانان جهاد اقتصادی هستند؛ وقتی کشور از لحاظ اقتصادی تقویت شود دیگر هیچ قدرتی نمی‌تواند با تهدیدات اقتصادی ضربه‌ای به نظام وارد سازد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین رضوی‌راد تاکید کرد: آنچه که امروز دشمن را جری‌تر کرده قدرت جمهوری اسلامی ایران در عرصه اقتصادی و فرهنگی است که خود عامل بازدارنده در برابر هجمه‌ها و فشارهای استکبار جهانی است.

 

 

انتهای خبر/09

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است