شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیفرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان استان مرکزی:غدیر فرصتی برای تعمیق پیوند امامت و امت است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان استان مرکزی:غدیر فرصتی برای تعمیق پیوند امامت و امت است

منتشرشده در مرکزی یکشنبه, 19 شهریور 1396 ساعت 09:00
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت:برنامه های دهه امامت و ولایت باید با محتوای معرفی و تبیین جایگاه امامت و ولایت پیش بینی گردد و خصوصاً می بایست پیوندی عمیق میان قلوب پاک و تشنه جوانان این عصر را هرچه بیشتر با معرفت و مودت اهل بیت (ع) برقرار کرد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرگرد پاسدار حسین رضائی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان در حاشیه همایش امر به معروف و نهی از منکر ضمن تبریک دهه امامت و ولایت گفت: انتخاب فاصله زمانی بین عید قربان تا غدیر و نامگذاری آن به دهه امامت و ولایت ، بسیار هوشمندانه بوده و فرصتهای بسیاری را برای اجرای برنامه های فرهنگی و موثر در میان اقشار مختلف جامعه فراهم نموده است. این دهه که با عید قربانی نمودن نفس و هواهای نفسانی آغاز می گردد و با جشن بیعت و اطاعت از ولایت به پایان می رسد یکی از بهترین جلوه های ایمان و بندگی را در چشم جهانیان به نمایش می گذارد.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در روز عید غدیر باید برنامه های پرشور و شعوری با معرفی و تبیین جایگاه امامت و ولایت برگزار گردد و خصوصا پیوندی عمیق میان قلوب پاک و تشنه جوانان این عصر با معرفت و مودت اهل بیت (ع) برقرار کرد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان ترویج فرهنگ ولایت پذیری و افزایش عمق معرفتی را از جمله اهداف جشن های  غدیر در فراهان دانست و گفت:  برگزاری جشن های عید سعید غدیر  نشان دهنده ارادت و اهتمام بسیجیان به مساله ولایت و اهمیت فوق العاده آن می باشد که با تلاش و جهاد ما، سبب تعمیق پیوند امامت و امت می گردد.

 

 

انتهای خبر/09

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است