شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه روح‌الله استان مرکزی تاکید کرد : «مرگ بر آمریکا» یعنی شعار عزت و پایداری/ دفاع از ارزش‌های اسلامی پیام روشن اجتماع عفاف و حجاب

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه روح‌الله استان مرکزی تاکید کرد : «مرگ بر آمریکا» یعنی شعار عزت و پایداری/ دفاع از ارزش‌های اسلامی پیام روشن اجتماع عفاف و حجاب

منتشرشده در مرکزی شنبه, 24 تیر 1396 ساعت 12:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: در واقع شعار «مرگ بر آمریکا» یعنی شعار عزت و پایداری، ما امروزهم در مقابل آمریکا و دیگر دشمنان اسلام خواهیم ایستاد.

 

به‌ گزارش سپاه نیوز؛  حجت‌الاسلام والمسلمین محمدولی رضوی‌ راد مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه روح‌الله ،  در راهپیمایی «صیانت از حریم خانواده» که با حضور بانوان اراکی در امامزاده آمنه خاتون(س) برگزار شد، با اشاره به اینکه حضور بانوان امروز در این راهپیمایی تجلی زیبای عفاف و حجاب بود، گفت: استان مرکزی زادگاه حضرت امام خمینی(ره) است بزرگمردی که افتخار ملت ما و مردم ما است.

 

وی افزود: تمامی ارزش‌هایی که امروز در سطح جامعه داریم به برکت قیام امام راحل و حرکت ایشان و به برکت خون شهدا است. این حرکت نمادینی که امروز زنان و مردان باغیرت در دفاع از ارزش‌های الهی، در دفاع از عفاف و حجاب داشتند استمرار راه شهدا است.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه روح‌الله خطاب به حاضرین تصریح کرد: حضور شما در این راهپیمایی در حقیقت تجدید پیمان با آرمان‌های شهدا است، این حرکت شما حرکتی انقلابی و مصداق فرمان «آتش به اختیار» مقام معظم رهبری است.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین رضوی‌راد با تاکید بر اینکه «آتش به اختیار» یعنی در عرصه‌های فرهنگی نیروهای ارزشی ما، زنان و مردان ما، بسیجیان باغیرت و مردم ولایتمدار ما به موقع حضور پیدا می کنند و حضورشان اثرگذار است. این حرکت نشان داد که هنوز در جامعه ما مردان و زنان باغیرتی هستند که آمادگی دفاع از ارزش‌های الهی و ادامه راه شهیدان را دارند.

 

وی افزود: در جامعه ما زنان با حجابی هستند که با حفظ حجاب و عفاف خود هم کانون خانواده را گرم نگه می‌دارند و هم حافظ خون شهیدان هستند.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه روح‌الله آسیه همسر فرعون را یکی از زنان اثرگذار در تاریخ اسلام برشمرد و گفت: در قرآن الگوهایی برای زنان جامعه ما وجود دارد که یکی از آنان آسیه همسر فرعون است، زنی پاک و عفیف، انقلابی، فداکار، پیرو موسی که راه خود را از بت پرستان هواپرستان و از هرزه‌های زمان خود جدا کرد، به شهادت رسید ولی افتخاری شد که خداوند تبارک و تعالی در قرآن کریم او را مدح می کند و به او آفرین می‌گوید.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین رضوی‌راد ادامه داد: مریم مادر حضرت عیسی(ع) زنی پاکدامن و عفیف، حضرت خدیجه(س) از جمله زنان اثرگذار در تاریخ اسلام که در راه دفاع از راه پیامبر(ص) و راه خدا مجاهده کرد و به میدان آمد و هر آنچه را که داشت در اختیار پیامبر(ص) گذاشت، خداوند هم بر او عنایت کرد و فاطمه(س) را به وی عطا کرد که افتخار همه عالمیان است.

 

وی ادامه داد: حضرت فاطمه(س) مدافع ولایت و سنگربان حریم ایمان، عفت و پاکی که از امیرالمومنین علی(ع) به زیبایی دفاع می‌کند، پس از آن حضرت زینب(س) عصاره تمام فضائل و خوبی‌ها که در کربلا پاسدار خون شهیدان شد.

 

حجت‌الاسلام رضوی‌راد با تاکید براینکه صیانت اسلام یعنی ادامه راه شهدا، گفت: پیام امروز این حرکت ما این است که ما پیرو حضرت زهرا(س) هستیم و دست از حجاب و ارزش‌های الهی، امر به معروف و نهی از منکر، ایمان و جهاد در راه خدا هرگز برنمی‌داریم. ما مصمم هستیم با عزم و اراده آهنین راه شهیدان‌مان را با افتخار ادامه داده و لحظه‌ای از شهدا جدا نمی‌شویم.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه روح‌الله افزود: هیچ گاه شعار «مرگ بر آمریکا» فراموش نمی شود چراکه تمام مشکلات جوامع بشری از آمریکا است. حضور داعش و القاعده حاصل تفکرات آمریکا و اسرائیل به عنوان دشمن اصلی ایران است و در واقع شعار «مرگ بر آمریکا» یعنی شعار عزت و پایداری، و همچنان در مقابل آمریکا و دیگر دشمنان اسلام خواهیم ایستاد.

 

 

انتهای خبر/09

 

 

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است