شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی : رویکرد مجموعه بسیج در استان مرکزی ، فعالیت‌ و پویایی در مساجد است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی : رویکرد مجموعه بسیج در استان مرکزی ، فعالیت‌ و پویایی در مساجد است

منتشرشده در مرکزی چهارشنبه, 13 ارديبهشت 1396 ساعت 08:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : حجت‌الاسلام والمسلمین رضوی‌راد گفت : رویکرد مجموعه بسیج در استان مرکزی ، فعالیت‌ و پویایی در مساجد است و آموزش‌های دینی و اعتقادی در سپاه  استان مرکزی افزایش می‌یابد.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین محمدولی رضوی‌راد مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح الله استان مرکزی، در دیدار جمعی از مربیان عقیدتی سیاسی و معلمان با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به فعالیت‌های عقیدتی سیاسی سپاه روح‌الله استان مرکزی اظهار داشت: مجموعه سپاه روح‌الله استان مرکزی براساس ابلاغیه مرکز موظف است که مجموعه عقیدتی سیاسی را مامور کند تا به تقویت بنیه اعتقادی و دینی کارکنان بپردازد.

 

وی افزود: سال گذشته تلاش ما بر این بود که وظایف محوله را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم و در این زمینه از حضور علمای دینی در برنامه‌ها استفاده کردیم، همچنین تمامی کادر سپاه در سه گروه متمایز آمورش‌های دینی و اعتقادی را در پیش گرفتند.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه  روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: نخستین گروه آموزشی حدود 320 کادر فعال به همراه خانواده به مشهد مقدس اعزام‌ شدند و در آنجا آموزش مباحث دینی و اعتقادی را پیش گرفتند.

 

وی عنوان کرد: سال گذشته آموزش‌های ارائه شده با محوریت امربه‌معروف و نهی از منکر انجام شد و امسال در نظر داریم با شیوه‌های جدیدتری آموزش‌ها را ارائه دهیم، باید گفت که سال گذشته به رسالت خودمان در زمینه آموزش، عمل کرده‌ایم.

 

حجت الاسلام والمسلمین رضوی راد بیان کرد: مجموعه بسیج هم در زمینه ارائه آموزش ، حلقات صالحین را تشکیل می‌دهد و رویکرد مجموعه بسیج بر این محور است که مساجدی فعال داشته باشیم و در این زمینه به تقویت مباحث تربیتی و اعتقادی می‌پردازند.

 

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است