شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج: توجه به سیره و سبک زندگی امام(ره) بهترین راه مقابله با استکبار است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج: توجه به سیره و سبک زندگی امام(ره) بهترین راه مقابله با استکبار است

منتشرشده در مرکزی سه شنبه, 29 فروردين 1396 ساعت 09:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : حجت الاسلام والمسلمین تویسرکانی گفت: توجه به سیره و سبک زندگی امام (ره) بهترین راه مقابله با استکبار است.

 

  

به گزارش سپاه نیوز ؛ حجت الاسلام والمسلمین تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج در جمع پاسداران و بسیجیان سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به اهمیت و ارزش ایام ماه رجب اظهار داشت: ماه رجب، تمرین حضور و توجه بیشتر به معنویات، و ماه بندگی و فرمان‌بری و در نهایت سرآغاز اُنس و الفتی جانانه با پروردگار هستی‌بخش است.

 

وی افزود: حضرت امام خمینی(ره) نیز با توجه به آگاهی از فضایل این ماه، عنایت بیشتری  به این ماه و خلوت و انس باخدای بی‌همتا و دوری از اغیار نشان می‌دادند. چراکه این ماه، ماهی است که در آن بندگان و مؤمنان و رهپویان، خود را برای شرکت در مهمانی بزرگ خداوند آماده می کنند.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: حضرت امام(ره)، احیاگر اسلام در عصر حاضر هستند که نقش تاثیرگذاری در بیداری اسلامی داشتند.

 

حجت الاسلام والمسلمین تویسرکانی ادامه داد: حضرت امام خمینی(ره) در سایه ایمان و اعتقاد راسخ خود ضمن رهبری خردمندانه، نهضت مردم ایران، امید را در دل تمام مسلمانان جهان روشن کردند. ایشان در بُعد سیاسی و اعتقادی از ویژگی‌های ممتازی برخوردار بودند.

 

وی گفت: حضرت امام راحل(ره) با ملاک قرار دادن ارزش‌های الهی، فضای جامعه را که درگیر هوس و شهوات ناشی از القائات جوامع غربی و شرقی بود، به فضای روح بخش ایمان و معنویت تبدیل کرد و در این فضای روحانی جوانانی پر شور و مومن تربیت شد که با اهداء بالاترین و ارزشمندترین عنصر وجودی خود که همان جانشان بود درخت اسلام را آبیاری کردند.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) از انقلاب‌های محدود بود که به رهبری خردمندانه، ایشان توانست حکومتی اسلامی بر پایه اعتقادات مذهبی بنا کند.

 

حجت الاسلام والمسلمین تویسرکانی عمل به تکلیف، پاسداری از حریم اسلام، سازش ناپذیری با دشمن و مقاومت را از ابعاد عملی و اعتقادی حضرت امام خمینی(ره) برشمرد و گفت: امام خمینی(ره) ضمن داشتن اعتقادات راسخ، با الگوپذیری از زندگی معصومین(ع) بار دیگر ترجمان آیات الهی شد و با ایجاد همبستگی دینی و اعتقادی در به ثمر رساندن انقلاب شکوهمند اسلامی نقش اثر گذاری را ایفا کردند.

 

وی توجه به سیره و سبک زندگی امام(ره) بهترین راه مقابله با استکبار دانست و بیان کرد: در جنگ هشت ساله دشمنان علیه انقلاب اسلامی تجربه کردیم، که با اتکای به خداوند متعال و با دست‌های خالی می‌توانیم در برابر تمامی ابرقدرت‌های بزرگ دنیا به پیروزی برسیم.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین 3 عامل زر و زور و تزویر را تهدید برای انقلاب‌ها مطرح کرد و گفت: در برهه‌های مختلف تاریخ انقلاب اسلامی دشمنان برای ضربه زدن و از پای درآوردن انقلاب اسلامی تمامی تلاش خود را به کار بسته‌اند ولی نتوانسته‌اند به اهداف خود دست پیدا کنند که عامل زر را غرب گرایان داخلی و عامل تزویر را منحرفین از اسلام و انقلاب اسلامی و عامل زور را آمریکا دانستند.

 

حجت الاسلام والمسلمین توسرکانی تصریح کرد: آنچه که نظام سلطه را از همان نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی به وحشت انداخت گسترش پیام اسلام و پیام این نهضت بود که امروز به برکت پیروزی انقلاب اسلامی ایران مرزهای جهان را درنوردیده است.

 

وی با تاکید بر اینکه اکنون استکبار به جایی رسیده که با فتنه و تزویر به تقابل با انقلاب اسلامی پرداخته است، گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند "سران استکبار، تکیه‌دهندگان بر مسندهای زر و زور و همچنین خرده‌ریزهای اینها در منطقه‌ خود ما، با همه‌ توان سعی می‌کنند ملت ایران را مرعوب کنند".

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: سه صفت اقتدار، بصیرت ، زهد و تقوا نقطه مقابل زر و زور و تزویر قرار دارد و همین عوامل باعث پاسداری از انقلاب اسلامی می‌شود. و کسانی که این سه ویژگی را با هم نداشته باشند از قطار انقلاب پیاده و دچار بحران شده‌اند.

 

 حجت الاسلام والمسلمینتویسرکانی سپاه را مظهر قدرت انقلاب اسلامی دانست و افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تاریخ این انقلاب عزت آفرین بوده که در برابر زورگویی‌های آمریکا نه می‌ترسد و نه دستش خالی است.

 

انتهای خبر/09

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است