شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیفرمانده ناحیه ساوه خبر داد : اعزام 550 نفر زائر ساوجی به مناطق راهیان نور جنوب

فرمانده ناحیه ساوه خبر داد : اعزام 550 نفر زائر ساوجی به مناطق راهیان نور جنوب

منتشرشده در مرکزی شنبه, 21 اسفند 1395 ساعت 09:08
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ جعفری گفت: در ایام نوروز سال، 550 نفر زائر ساوجی در قالب اردوهای راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

 

به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ مجید احمدجعفری فرمانده ناحیه ساوه  با اشاره به اعزام اردوهای راهیان نور در ایام عید نوروز سال 96 تصریح کرد: ناحیه مقاومت بسیج ساوه طبق روال هرساله خود و برنامه‌ریزی‌های سالانه، وظیفه اعزام بالغ بر 550 نفر را در ایام نوروز به مناطق عملیاتی جنوب در قالب اردوهای راهیان نور بر عهده‌ دارد.


وی با اشاره به مناطق مورد بازدید زائران ساوجی از مناطق عملیاتی جنوب کشور افزود: فکه، هویزه، طلائیه، فتح‌المبین، دهلاویه، چزابه، شلمچه، اروندکنار و منطقه عملیاتی والفجر 8 مناطق مورد بازدید زائران ساوجی در این اعزام‌ها خواهد بود که در دو مرحله در تاریخ‌های 27 اسفند سال جاری و چهارم فروردین 96 به استعداد 12 دستگاه اتوبوس انجام می گیرد.


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ساوه تصریح کرد: آشنایی با رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در دوران جنگ تحمیلی، بازخوانی وصیت نامه‌ها و خاطرات شهدا، چگونگی انجام عملیات‌های این دوران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه از اهداف اصلی اعزام کاروان‌های راهیان نور است.


سرهنگ جعفری گفت: کاروان‌های راهیان نور فرصت مناسب و مغتنمی برای تعمیق باورهای انقلاب و ارزش‌های شهدا در بین نسل‌های جوان جامعه بوده و این امر به تقویت روحیه ایثار و استکبارستیزی آنها کمک می کند.


وی با تأکید بر برگزاری اردوهای راهیان نور در پایان خاطرنشان کرد: امنیت و آسایش امروز ما مرهون شهیدان و رزمندگان و از خود گذشتگی شهیدان است و ما باید همیشه قدردان آنان باشیم چراکه اگر این ایثارگران و از خودگشتگی رزمندگان نبود امروز ما در امنیت نبودیم.


انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است