شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیششمین اجلاس عمومی بسیجیان شهرستان کمیجان برگزار شد

ششمین اجلاس عمومی بسیجیان شهرستان کمیجان برگزار شد

منتشرشده در مرکزی شنبه, 07 اسفند 1395 ساعت 08:38
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:فرمانده ناحیه مقاومت دلیجان از برگزاری ششمین اجلاس عمومی بسیجیان شهرستان کمیجان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ پاسدار اکبر رشیدی فرمانده ناحیه مقاومت در ششمین اجلاس عمومی بسیجیان شهرستان کمیجان دلیجان گفت: در حال حاضر همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند؛"جنگ آینده ما جنگ اقتصادی است." و امروز جنگ امروز ما با استکبار جنگ اقتصادی است.


فرمانده ناحیه مقاومت دلیجان تصریح کرد: دشمن که دید نمی‌تواند با تحریم‌ها راه به جایی ببرد و به قدرت اقتدار و نظامی ایران پی برد به پای میز مذاکره نشست تا راه دیگری را علیه ایران طراحی و اجرایی کند؛ با برجام براساس توافق حاصله استکبار جهانی می‌بایست تحریم‌ها را علیه نظام ایران اسلامی برمی‌داشت ولی دیدیم که نسبت به عهد خود پایبند نبودند و تحریم‌های جدیدی را علیه ملت ایران تصویب کردند.


سرهنگ رشیدی در ادامه افزود: امروز در دل آمریکا حتی کودک 5 ساله ایرانی را تفتیش بدنی می کنند؛ در مقابل این همه تهدید و تحریم تنها راهکار اجرایی کردن سیاست‌های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری است؛ اما عده‌ای در برابر اقتصاد مقاومتی وابستگی به غرب را مطرح می کنند.


وی با بیان اینکه ملت ایران خودباوری و استقلال خود را پس از پیروزی انقلاب اسلامی به دست آوردند، گفت: ما یک کشور استثنایی هستیم چراکه با خودباوری، همت، مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح می‌توانیم به اقتصاد مقاومتی دست پیدا کنیم.انتهای خبر /08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است