شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیرئیس کانون بازنشستگان سپاه روح‌الله خبر داد : اجرای همایش"انس و مودت" بازنشستگان سپاه روح‌الله

رئیس کانون بازنشستگان سپاه روح‌الله خبر داد : اجرای همایش"انس و مودت" بازنشستگان سپاه روح‌الله

منتشرشده در مرکزی سه شنبه, 03 اسفند 1395 ساعت 10:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سعادتی از برگزاری دو مین مرحله از طرح "انس و مودت" بازنشستگان سپاه روح‌الله خبر داد.

 

به گزارش سپاه نیوز:ارسلان سعادتی رئیس کانون بازنشستگان سپاه روح‌الله استان مرکزی  با اشاره به اجرای همایش «انس و مودت» پاسداران بازنشسته سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: براساس تدابیر ریاست کانون بازنشستگان سپاه پاسداران سالانه دو بار در طرح «مودت» در خدمت بازنشستگان سپاه هستیم.


وی افزود: مرحله اول این طرح در قالب طرح اردویی است که تنها بازنشستگان حضور دارند ولی در مرحله دوم میزبان خانواده‌های این عزیزان نیز هستیم.


رئیس کانون بازنشستگان سپاه روح‌الله استان مرکزی هدف از اجرای این طرح را انس و مودت بین این گروه دانست و گفت: بازنشستگان به همراه خانواده در این مراسم حضور دارند و ساعاتی را کنار یکدیگر سپری می‌کنند و تلاش می‌کنیم نسبت به تجلیل و تکریم این عزیزان اقدامات لازم را داشته باشیم.


سعادتی با بیان اینکه در این همایش بنا به مباحث و جریانات روز از سخنرانان استانی و کشوری دعوت بعمل می‌آوریم، گفت: در دو نوبت امروز میزبان خانواده‌های بازنشستگان بودیم؛ همچنین در طول سال خدمات رفاهی و آسایشی را به این عزیزان در طول سال ارایه می دهیم

 


انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است