شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان مرکزی: حضرت فاطمه(س) ولایتمداری را در عمل اثبات کردند

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان مرکزی: حضرت فاطمه(س) ولایتمداری را در عمل اثبات کردند

منتشرشده در مرکزی یکشنبه, 24 بهمن 1395 ساعت 12:23
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت الاسلام والمسلمین رضوی‌راد با بیان اینکه حضرت زهرا(س) الگوی کامل تعهد و دینداری در جهان اسلام است گفت: حضرت فاطمه(س) ولایتمداری را در عمل اثبات کردند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام رضوی‌راد مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان مرکزی در جمع پایوران سپاه روح‌الله در مراسم ایام فاطمیه اظهار داشت: حضرت زهرا(س) شخصیتی وفادار به خانواده بودند به طوری که رفتار، کردار و برخورد ایشان در زندگی از عالی‌ترین برخوردها و رفتارها بود.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی افزود: حضرت فاطمه(س) شخصیتی بود که برای دفاع از امام زمان خویش به پا خواست و در همه مراحل و در تمامی عرصه‌های تابع ولی زمانش بود چرا که به خوبی می‌دانستند اطاعت از ولی اطاعت از خدا است.

 

حجت الاسلام والمسلمین رضوی‌راد با اشاره به اینکه حضرت فاطمه(س) الگوی ولایتمداری است تصریح کرد: همه ما دفاع از ولایت را از آن حضرت بیاموزیم چرا که تمام سعی ایشان در این بود تا اجازه ندهند کسی به ولایت تعدی کند.

 

وی افزود: حضرت فاطمه زهرا(س) عمری کوتاه و اثری عمیق و شگرف بر جهان داشتند، پس از وفات پیامبر مکرم اسلام (ص) آتش کینه و حسد به قدری شعله‌ور شد که حق و حقوق بانوی دو عالم را نادیده گرفته و حتی نسبت به غصب آن اقدام کردند.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: امروز فاطمه‌شناسی و سبک زندگی این بانوی گرامی یکی از موضوعات مهم و ضروری در ابعاد اجتماعی، اخلاقی، سیاسی و فرهنگی برای جامعه اسلامی و به خصوص خانواده‌ها محسوب می‌شود.

 

حجت الاسلام والمسلمین رضوی‌راد ادامه داد: امروز که دشمن در جنگ نرم خود سبک زندگی ایرانی اسلامی را هدف قرار داده می‌طلبد که آحاد مردم با الگوگیری از ابعاد گسترده شخصیتی حضرت فاطمه زهرا (س) و ویژگی‏‎های الهام‏‎ بخش  این بانوی مکرمه جهان اسلام، سعادت دنیا و آخرت را برای خود فراهم کنند.

 

وی افزود: فاطمه(س) نه تنها الگوى یک زن مسلمان و نمونه مکتب اسلام برای زنان است بلکه اسوه تمام جهانیان در ابعاد مختلف زندگی است و باید گفت که بُعد معنوی حضرت زهرا(س) به قدری است که زبان و قلم از بیان کامل آن عاجز هستند و بُعد اجتماعی ایشان هم شخصیتی نمونه از فاطمه(س) به ما معرفی می‌کند.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: حضرت فاطمه(س) پرچمدار نهضت استمرار بخش رسالت و امامت هستند خطبه حضرت زهرا(س) در دفاع از ولایت و پیروی از حضرت علی(ع) نشانگر این است که زن با بهره‌مندی از عفاف حجاب و عفاف می‌تواند در مسائل اجتماعی و حکومتی نقش‌آفرینی کند.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است