شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول سازمان بسیج کارگری سپاه روح‌الله : نخستین کنگره شهدای کارگری استان مرکزی برگزار می‌شود

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه روح‌الله : نخستین کنگره شهدای کارگری استان مرکزی برگزار می‌شود

منتشرشده در مرکزی یکشنبه, 21 آذر 1395 ساعت 10:29
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:ربیعی از برگزاری نخستین کنگره شهدای کارگری استان مرکزی در 23 آذرماه خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز:پاسدار محسن ربیعی مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه روح‌الله استان مرکزی با اشاره به برگزاری کنگره ملی شهدای کارگری گفت: امسال اولین کنگره ملی شهدای کارگری کشور در بهمن‌ماه برگزار می‌شود.


وی افزود: تعدادی از استان‌های صنعتی کشور از جمله استان مرکزی پیش از برگزاری این کنگره ملی، کنگره استانی را برگزار می‌کنند.


ربیعی با اشاره به تعداد شهدای کارگری استان گفت: استان مرکزی به نام 268 شهید کارگری مزین شده است، که البته این تعداد شهدای کارگر تنها شامل کارخانجات 40 نفر به بالا می‌شود وگرنه تعداد شهدای کارگری استان بیش از این است.


وی افزود: برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی پیش از کنگره از برنامه های جانبی تدارک دیده شده برای این کنگره است که در روز برگزاری کنگره از نفرات برتر این مسابقات تجلیل بعمل می‌آید همچنین اقدامات جامعه کارگری و صنایع استان در دوران دفاع مقدس در قالب نمایشگاه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.


مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه روح‌الله تصریح کرد: تجلیل از خانواده‌های شهدا و دست اندرکاران اجرای این کنگره بخش دیگری از برنامه‌های این کنگره استانی است.


مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه روح‌الله استان مرکزی با تاکید بر اینکه زنده نگه‌داشتن نام و یاد شهداء بر قوام و پایداری انقلاب اسلامی ‌می‌افزاید، گفت: زنده نگه‌داشتن یاد شهدا همچون چراغی راه را برای افزایش معنویت و قرب‌الهی روشن نگه می‌دارد.


وی افزود: در برگزاری این همایش، سپاه روح الله، بسیج کارگری و شرکت های صنایع، و اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی همکاری دارند.


انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است