شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله : دفاع از اسلام مرز و بوم نمی‌شناسد

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله : دفاع از اسلام مرز و بوم نمی‌شناسد

منتشرشده در مرکزی سه شنبه, 16 آذر 1395 ساعت 12:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حجت‌الاسلام والمسلمین رضوی‌راد با تاکید بر اینکه دفاع از اسلام مرز و بوم نمی‌شناسد، گفت: امروز در عرصه جنگ نظامی در مقابله با جبهه استکبار فرزندان انقلاب اسلامی در خارج از مرز‌های جغرافیایی در حال انجام است.

 


به گزارش سپاه نیوز: حجت‌الاسلام والمسلمین رضوی‌راد مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله درهمایش بصیرتی و روشنگری بسیجیان شهرستان محلات  با اشاره به تاکیدات مقام‌معظم رهبری درخصوص بصیرت افزایی و گسترش فهم دینی افزود: در محافل و مجالس باید به مسئله بصیرت افزایی توجه ویژه‌ای شود و حرکت به سمت فهم عمیق در دین باشد.


وی با تاکید بر دشمنی مستکبران عالم با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: دشمنان نظام اسلامی از بیداری اسلامی در جهان بیم دارند چراکه منافع خود را در خطر می‌بینند و از همان روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی در سه جبهه جنگ نظامی، اقتصادی و فرهنگی در مقابل این نظام صف‌آرایی کرده‌اند.


مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله افزود: دشمنان نظام اسلامی هرگز برای رسیدن به خواسته‌های خود و حفظ منافعشان دست از دشمنی نخواهند داشت؛ جبهه حق و باطل از ابتدای خلقت بشریت و برادرکشی قابیل آغاز شد و هرگز با یکدیگر سازش نخواهند داشت.


حجت‌الاسلام والمسلمین رضوی‌راد تاکید کرد: تقابل این دو جبهه در زمان انبیاء الهی تا به امروز ادامه پیدا کرده است. عزاداری ما در ایام محرم در عزای شهادت سیدالشهداء(ع) به خاطر تقابل همین دو جبهه است، همه باید بدانند حقانیت به عدد و عده نیست.


وی ادامه داد: وعده الهی در قرآن این است که تقابل جبهه حق و باطل تا زمان تحقق وعده الهی در پیروزی نهایی و تشکیل حکومت جهانی جبهه حق تمام شدنی نیست.


مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله تصریح کرد: کسانی که در راه خدا جهاد می‌کنند و از جان خود گذشت می‌کنند به پاداشی عظیم که خداوند خود وعده داده دست پیدا خواهند کرد.


مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله تصریح کرد: امروز در عرصه جنگ نظامی در مقابله با جبهه استکبار فرزندان انقلاب اسلامی در خارج از مرز‌های جغرافیایی در حال انجام است چراکه دفاع از اسلام مرز نمی‌شناسد.


وی ادامه داد: راه برون رفت از جنگ اقتصادی همان چیزی است که رهبری بارها به آن اشاره کردند و عنوان اقتصاد مقاومتی را برای آن برگزیدند و بارها اعلام کردند، در جنگ اقتصادی باید اقتصاد خود را مقاوم کرده و به استعداد‌های جوان کشور اجازه خودنمایی و شکوفایی بدهیم و تلاش کنیم ظرفیت‌های بالقوه کشور را به ظرفیت‌های بالفعل تبدیل کنیم.


مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله سومین جبهه جنگ استکبار علیه ملت ایران جبهه فرهنگی بیان کرد و ادامه داد: دنیای غرب با تمامی امکانات خود وارد عرصه جنگ فرهنگی شده است و تنها هدف دشمنان از جنگ فرهنگی از میان بردن اعتقادات جوانان و شبهه افکنی در افکار و اعتقادات آنهاست.


حجت‌الاسلام والمسلمین رضوی‌راد تصریح کرد: باید از ایجاد انحراف و اقدامات خرافه در فرهنگ دینی جلوگیری کنیم لازمه آن هم افزایش بصیرت و معرفت نسبت به مسائل است. دشمن سعی دارد تا با راه‌اندازی هیئات ترویج کننده قمه‌زنی و دور از سیاست به اهداف خود از طریق جبهه فرهنگی دست پیدا کند.


وی افزود: امروز عده‌ای قصد دارند با شبهه افکنی در قیام امام حسین(ع) اهداف قیام را آن چیزی که به صلاح خودشان است معرفی کنند.


انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است