شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله مرکزی: امروز دولت آمریکا در رأس استکبار است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله مرکزی: امروز دولت آمریکا در رأس استکبار است

منتشرشده در مرکزی شنبه, 15 آبان 1395 ساعت 13:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:حجت الاسلام والمسلمین رضوی راد ولایت‌پذیری را تداوم بخش استکبارستیزی ملت ایران دانست و گفت: جریانی که در طول تاریخ در مقابل جریان خداخواهی بایستد استکبار است و امروز دولت آمریکا در رأس استکبار است.

 


به گزارش سپاه نیوز:حجت‌الاسلام والمسلمین رضوی ‌راد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله در جمع پاسدارن سپاه روح‌الله استان مرکزی؛ با اشاره به لزوم شناخت و بندگی خداوند گفت: ظرف وجودی انسان بزرگتر از آن است که ما صتور کنیم.


وی افزود: بایستی پله پله جلو رفت و بندگی را به حد اعلاء رساند؛ امام حسین(ع) فرمود«ای مردم، خدایی که صاحب جلال است بندگان را نیافرید مگر به خاطر شناخت» یعنی به هر میزان که خدا را بشناسید به همان میزان نیز بندگی می کنید.


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله تصریح کرد: اگر هدف را بشناسیم راحت تر می توانیم طی طریق داشته باشیم، شناخت از هدف باعث می شود که مسیر برایمان هموار گردد.


حجت‌الاسلام  والمسلمین رضوی‌راد تصریح کرد: بندگی و عبودیت زمانی معنا پیدا می کند که شناخت پیدا کنیم و زمانی که به این شناخت دست پیدا کنیم عبادت برایمان لذت دارد؛ مناجات امام سجاد(ع) اوج لذت بندگی است اگرچه ما این مناجات ها را می خوانیم ولی متاسفانه درک نمی کنیم.


وی زیباترین جلوه بندگی انسان را پرستش دانست و افزود: عبادت زیاد نماز خواندن و عبادت کردن نیست اگر اینگونه بود شیطان بیشترین عبادت را داشت ولی از درگاه خدا رانده شد و به مقام بندگی نرسید؛ نماز و روزه زیاد انسان را به مقام بندگی نمی رساند مگر به شناخت دست پیدا کنیم.


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: نماز و عبادت باید ما را به شناخت برساند، شیطان نماد استکبار است و وظیفه ما این است که در برابر ظلم ظالم تسلیم نشویم؛ حفظ مقام بندگی بسیار مهم است.


وی آمریکا را نماد حقیقی استکبار دانست و یادآور شد: هرگز نباید در مقابل استکبار سر تعظیم فرود آورد؛ شیطان همیشه به دنبال این است که کسانی را که در مسیر حق هستند از مسیر خارج کند وگرنه افرادی که از مسیر خارج شده اند که دیگر نیازی نیست در مسیر آنان قرار گیرد.


حجت‌الاسلام والمسلمین رضوی‌راد یادآور شد: ابلیس نماد استکبار است، یعنی جریانی که در طول تاریخ بشر بخواهد در مقابل جریان خداخواهی بایستد استکبار است؛ کاری که امروز هم آمریکا می کند ایستادگی در مقابل جریان حق خواهی است.


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی تصریح کرد: اگر بندگی خدا را کردیم در مقابل غیر بندگی نمی کنیم، اطاعت از امام زمان امری واجب است و عین بندگی است.


وی با تاکید بر اینکه باید اولیاء و انبیاء الهی را الگو قرار دهیم، گفت: هستند کسانی که تنها به زبان می گویند پایبند ولایت و رهبری هستند وگرنه در همین مملکت افرادی به ولایت، قرآن و معصومین(ع) توهین کردند ولی آنانی که تنها لقلقه زبانی اطاعت از ولایت داشتند، سکوت کردند در حالی که می گفتند از تو به ما اشاره، از ما به سر دویدن؛ دعا کنید همه در مسیر حق ثابت قدم بمانیم.


انتهای پیام /08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است