شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیسردار نقدی مطرح کرد:ایجاد دویست وسی هزار فرصت شغلی توسط بسیج

سردار نقدی مطرح کرد:ایجاد دویست وسی هزار فرصت شغلی توسط بسیج

منتشرشده در مرکزی یکشنبه, 09 آبان 1395 ساعت 11:09
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:رئیس بسیج مستضعفین کشور گفت: با ارائه تسهیلات به متقاضیان برای عرصه های اقتصادمقاومتی توانستیم در این مدت 230 هزار شغل ایجاد کنیم .

 

 

به گزارش سپاه نیوز:سردار محمدرضا نقدی رئیس بسیج مستضعفین کشور در بیست و هشتمین جلسه ستاد راهبردی اقتصادمقاومتی استان مرکزی؛ تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور را اقتصادمقاومتی دانست، گفت: اقتصاد مقاومتی تنها راه عبور از تنگناهای پیش روی کشور است و در این زمینه به راه دیگری نمی توان دل بست. 

 

وی اظهار کرد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی، بسیج وارد میدان شده است و سعی دارد ظرفیت های مغفول را شناسایی و از آنها بهره لازم را ببرد.

 

رئیس بسیج مستضعفین کشور با اشاره به حضور جوانان در اردوهای جهادی، در راستای محرومیت زدایی گفت: امسال در ایام نوروز 450 گروه جهادی دانشجویی به عمق روستاهای محروم برای محرومیت زدایی رفتند؛ شاید نمونه این ظرفیت استثنایی در جایی دیگر نباشد.

 

سردار نقدی ادامه داد: انجام کارهای کوچک و پراکنده در سطح کشور از نظر بحث مدیریتی و نظارتی دشوار است اما با حضور گروه های جهادی مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

 

وی افزود: بسیج بزرگترین اتاق فکر کشور را با 120 هزار نفر عضو دارد و از تمام ظرفیت ها و تخصص‌ها در این اتاق فکر عضو هستند و برای رفع مشکلات همفکری می کنند. 

 

رئیس بسیج مستضعفین کشور گفت: با ارائه تسهیلات به متقاضیان برای عرصه های اقتصادمقاومتی توانستیم در این مدت 230 هزار شغل ایجاد کنیم بدون اینکه ریالی به دولت تحمیل شود.

 

سردار نقدی با اشاره به لزوم بهره گیری از فرصت در ایجاد بازار رقابتی و بازار مصرفی گفت: باید در این زمینه وارد بازار صادرات شویم که به این منظور عراق بهترین بازار برای ماست. اما متاسفانه از آن غفلت کردیم و امروز این بازار در دست ترکیه است.

 

انتهای خبر/08

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است