شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیفرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی: حرکت در مسیر شهدا و آرمان‌های امام از رسالت‌های مهم دانش‌آموزان است

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی: حرکت در مسیر شهدا و آرمان‌های امام از رسالت‌های مهم دانش‌آموزان است

منتشرشده در مرکزی دوشنبه, 05 مهر 1395 ساعت 09:40
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار کریمی گفت: حرکت در مسیر شهدا، آرمان‌های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری از رسالت‌های مهم دانش‌آموزان به شمار می‌رود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سر تیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزیدر آیین نواختن زنگ مقاومت در دبیرستان شکرایی اراک اظهار کرد: در دوران جنگ 36 هزار دانش‌آموز به شهادت رسیدند که این نشان دهنده نقش و جایگاه دانش‌آموزان در دفاع از ارزش‌های انقلاب است.

 

وی تصریح کرد: امروز دانش‌آموزان باید با الگوگیری از همسالان خود در دوران هشت سال جنگ تحمیلی در سنگر علم و دانش کوشیده و با فهم دقیق و شناخت از اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی در راه حفظ و حراست از کیان انقلاب اسلامی گام بردارند.

 

سردار کریمی گفت: تلاش در زمینه فعالیت‌های علمی و پژوهشی و همچنین کوشش در حفظ و حراست از اصول انقلاب اسلامی از دیگر موضوعاتی است که دانش‌آموزان باید به آن توجه داشته باشند.

 

فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی با بیان اینکه حرکت در مسیر شهدا، آرمان‌های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری از دیگر رسالت‌های مهم دانش‌آموزان به شمار می‌رود، بیان کرد: دانش آموزان نقش مهمی در راستای حفظ دستاوردهای ایران اسلامی دارند و باید با جان و دل از این دستاوردها مراقبت و پاسداری کنند.

 

سردار کریمی افزود: امروز استکبار جهانی با حمایت‌های کشورهای مرتجع منطقه در صدد ضربه زدن به پایه‌های انقلاب اسلامی بودند و برای رسیدن به این هدف خود جوانان را نشانه گرفته است که این موضوع ضرورت هوشیاری و آگاهی جوانان را در همه برهه‌های زمانی دو چندان می‌کند.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است