شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیبه همت سپاه روح الله استان مرکزی صورت گرفت؛ افتتاح مسکن‌های محرومین شهرستان کمیجان

به همت سپاه روح الله استان مرکزی صورت گرفت؛ افتتاح مسکن‌های محرومین شهرستان کمیجان

منتشرشده در مرکزی شنبه, 08 آذر 1399 ساعت 11:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: در مراسمی با حضور فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی، مسکن‌های محرومین شهرستان کمیجان به بهره برداری رسید.

به گزارش سپاه نیوز؛ با حضور سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی چهار واحد مسکن محرومین و مددجویی که به همت بسیج سازندگی سپاه و با مشارکت بنیاد مسکن، بهزیستی و کمیته امداد در شهرستان کمیجان ساخته شده است به بهره برداری رسید.

 

سرهنگ پاسدارنعمت کمیزی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان در این مراسم گفت: از این چهار واحد منزل مسکونی محرومین یک مورد در روستای آقچه کهریز، یک مورد در کمیجان و ۲ مورد در روستای تکیه است که به بهره برداری رسیدند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان ادامه داد: در طی یک سال گذشته بیش از ۳۵ واحد مسکونی برای نیازمندان و ۳۰ سری جهیزیه برای زوج‌های جوان انجام شده و اینگونه اقدامات با برنامه ریزی‌های لازم ادامه خواهد داشت.

 

همچنین با هدف حمایت از قشر آسیب دیده از بیماری کرونا بیش از ۵۰۰ بسته حمایتی تهیه و در بین محرومین و جامعه هدف توزیع شد.

 

وی افزود : شاهد آغاز به کار قرارگاه‌های جهادی سلامت محور در سطح شهرستان کمیجان هستیم که تاکنون ۱۸ پایگاه برای اجرای این طرح آماده شده است و در این راستا بیش از هزار بسته معیشتی به شکل محله محور در اختیار نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا قرار می‌گیرد.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کمیجان گفت : اجرای صحیح و دقیق طرح شهید سلیمانی در دستور کار قرار گرفته که در این راستا کمیته‌های تخصصی آموزش و همراه سازی، منابع انسانی، نظارت و پایش، فناوری اطلاعات و ارتباطات، فرهنگی و رسانه و گروه‌های جهادی و حمایت از آسیب دیدگان و نیازمندان تشکیل شده است.

 

وی گفت : از ابتدای شیوع بیماری کرونا بسیجیان شهرستان کمیجان در ابعاد مختلف از هیچ تلاشی در جهت مبارزه با این بیماری دریغ نکردند و توزیع ۵ هزار کمک مومنانه، ۵۰ هزار ماسک بهداشتی، ۱۰ هزار بسته بهداشتی و راه اندازی ۶ کارگاه تولید ماسک که هم اکنون ۲ کارگاه فعال هستند از جمله اقدامات مهم است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است