شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیمسئول بسیج سازندگی استان مرکزی : گروه‌های جهادی منطقه محور و تخصص محور مشغول خدمت رسانی هستند

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی : گروه‌های جهادی منطقه محور و تخصص محور مشغول خدمت رسانی هستند

منتشرشده در مرکزی شنبه, 12 مهر 1399 ساعت 12:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در آئین افتتاح پروژه‌های محرومیت زدایی گفت: ۵۲۰ گروه‌های جهادی منطقه محور و تخصص محور مشغول به خدمت رسانی هستند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در آئین افتتاح پروژه‌های محرومیت زدایی در روستاهای اراک اظهار کرد: پروژه انتقال آب کشاورزی روستاهای میقان و جیریا و منازل محرومین در روستاهای استان از جمله روستای وزیرآباد از مهمترین پروژه‌هایی بود که امروز با حضور سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله به بهره برداری رسید.

 

وی افزود: بیش از ۸۰۰ گروه جهادی به استعداد ۲۵ هزار نفر جهادگر سازماندهی شده‌اند که سرمایه ای ارزشمند برای استان محسوب می‌شوند. این گروه‌ها منطقه محور و تخصص محور مشغول به خدمت رسانی بی منت به مردم هستند.

 

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی ادامه داد: امروز با آموزش‌های تخصصی که برای گروه‌های جهادی در نظر گرفته شده خوشبختانه در عرصه‌های عمرانی، بهداشتی، پزشکی، خدماتی، کشاورزی، درمانی، صنعتی، تولیدی جهادگران جوان مشتاق فعالیت هستند و این به برکت تفکر بسیج و دفاع مقدس است.

 

محترمی گفت: بیش از ۱۴۰ پروژه آبرسانی کشاورزی در سال ۹۹ در دستور کار بسیج سازندگی استان مرکزی قرار دارد که تاکنون ۶۰ پروژه تکمیل و به بهره برداری رسیده است و پروژه‌های دیگر در دست اقدام هستند.

 

وی خا طرنشان کرد: ۵۲۰ صندوق قرض الحسنه مردم محور و مسجد محور در بسیج سازندگی سازماندهی شده است که به فضل الهی و با همت جوانان به دنبال ایجاد اشتغال یک هزار نفری در سال ۹۹ هستیم.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است