شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیفرمانده سپاه استان مرکزی: عزم ملی و اراده جهادی لازمه برون‌رفت از مشکلات کشور است

فرمانده سپاه استان مرکزی: عزم ملی و اراده جهادی لازمه برون‌رفت از مشکلات کشور است

منتشرشده در مرکزی یکشنبه, 23 شهریور 1399 ساعت 11:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: امروز با عزم ملی و اراده‌های جهادی می‌توان مشکلات کشور را حل کرد و در این صورت همه تهدیدات به فرصت تبدیل خواهد شد.

به گزارش  سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی  فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه اراک اظهار کرد: امروز در سخت‌ترین و پیچیده‌ترین شرایط در انقلاب اسلامی روبه‌رو هستیم، چراکه دشمنان نظام اسلامی با همه ظرفیت‌ها و با استفاده از همه شگردها به میدان آمده است.

 

وی ادامه داد: مهم‌تر از شرایط امروز راه مقابله با آن است که توسط امام (ره) و مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) ترسیم شده و خوشبختانه در چهل سال انقلاب به خوبی در این مسیر حرکت کرده‌ایم و باید این مسیر در گام دوم با قوت بیشتر ادامه پیدا کند.

 

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی وجود رهبری الهی در انقلاب اسلامی، ملتی بزرگ و هوشیار، آرمان‌های بلند و دشمن بزرگ استکبار جهانی از مهمترین مؤلفه‌های اقتدار در نظام اسلامی برشمرد که باید به آنها توجه کرد.

 

سردار کریمی تصریح کرد: مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) در چندین سال گذشته مسیر مقابله با دشمن و شگردهای نوین آن را به خوبی ترسیم کردند که جهاد اکبر مهمترین راه مقابله است و در کنار جهاد با نفس و جهاد اصغر معنا پیدا می‌کند.

 

وی افزود: امروز دشمن با تهاجم فرهنگی در حال آسیب زدن به ارزش‌های اسلامی است که تفاوت جبهه فرهنگی با سایر جبهه‌ها در میدان نبرد و نحوه رویارویی با دشمنان مشخص می‌شود چراکه برخی از آسیب‌های وارده در جنگ نرم جبران ناپذیر و بسیار شکننده است.

 

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی بیان کرد: هرکسی به میزان توان و مسئولیت خود باید نقش آفرینی کند و لذا باید جایگاه خودمان و وظیفه‌ای که در آن جایگاه داریم به خوبی شناسانده شود.

 

سردار کریمی عنوان کرد: امروز باید باور کنیم توطئه‌های دشمن توهم نیست و باید در برابر نقشه‌های دشمن درست و به موقع عمل کرد.

 

وی ادامه داد: دشمنان به اقتدار انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت پی برده و شرایط امروز به هیچ عنوان با گذشته قابل قیاس نیست.

 

سردار کریمی افزود: می‌توان با عزم ملی و اراده‌های جهادی مشکلات کشور را برطرف ساخت در این صورت همه تهدیدات به فرصت تبدیل خواهد شد و باید این باور در جوانان شکل گیرد که توانایی انجام هر کاری را دارند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است