شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیبه همت سپاه ناحیه ساوه صورت گرفت؛ توزیع 1010 بسته معیشتی و جهیزیه همزمان با سالگرد ارتحال امام(ره) در ساوه

به همت سپاه ناحیه ساوه صورت گرفت؛ توزیع 1010 بسته معیشتی و جهیزیه همزمان با سالگرد ارتحال امام(ره) در ساوه

منتشرشده در مرکزی سه شنبه, 13 خرداد 1399 ساعت 15:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  همزمان بافرا رسیدن سالروز ارتحال امام خمینی (ره) ۱۰ سری جهیزیه و ۱۰۰۰ سبد کالا در شهرستان ساوه و در قالب رزمایش کمک مومنانه توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ دستجانی فرمانده سپاه ناحیه ساوه اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی سپاه ناحیه ساوه بر آن شد تا هزار بسته معیشتی را تهیه و بین نیازمندان و مستمندان واقعی توزیع کند.

 

دستجانی افزود: پس از فرمایشات مقام معظم رهبری و از ابتدای اجرای طرح کمک مومنانه در شهرستان ساوه بیش از ۲۲ هزار سبد کالا بین خانواده‌های آسیب پذیر توزیع شده است.

 

وی ادامه داد: همچنین در گرامیداشت این روز ۱۰ سری جهیزیه تهیه شده و قرار است بین نوعروسانی که در تهیه جهیزیه خود دچار مشکل بوده‌اند توزیع شود تا زندگی مشترک خود را زیر سایه اهل بیت(ع) آغاز کنند.

 

فرمانده سپاه ناحیه ساوه در ادامه بهترین سلاح برای رویارویی با ابرقدرت های جهان را تقویت فرهنگ مقاومت دانست و افزود: تقویت فرهنگ مقاومت تاب آوری ملت ایران را افزایش می دهد و این فرهنگ موجب انزوا و اضمحلال سران سلطه و استکبار جهانی شده است.

 

وی در خصوص اعزام کاروان زیارتی در سالروز ارتحال امام(ره) به مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران گفت: امسال بدلیل شرایط کرونایی در کشور برنامه ای در مرقد مطهر امام راحل برگزار نمی شود. براین اساس مقرر شد ویژه برنامه‌ای به همین مناسبت در آستان مقدس امامزاده سید اسحاق (ع) برگزار شود.

 

 دستجانی بر لزوم تبیین سیره و اندیشه های امام راحل به نسل جوان تاکید کرد و ادامه داد: معمار کبیر انقلاب از سال ۱۳۴۳ تا سال ۱۳۵۸ جهاد کردند و پیوسته برای مقابله با استکبار در جهاد و مبارزه بودند و فرهنگ مقاومت را تبیین و آنرا همه آزادیخواهان جهان هدیه کردند و با همین فرهنگ مستکبران عالم به ورطه سقوط کشانده می‌شوند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است