شما اینجا هستید: خانهاستانهامرکزیفرمانده سپاه روح الله استان مرکزی : ملت ایران اسلامی با همبستگی و همدلی از امتحان کرونا سربلند بیرون می آید

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی : ملت ایران اسلامی با همبستگی و همدلی از امتحان کرونا سربلند بیرون می آید

منتشرشده در مرکزی شنبه, 03 خرداد 1399 ساعت 09:37
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با تاکید ببر اینکه خدمات رسانی ها و همبستگی ها یک مسیر ارزشمند الهی محسوب می شود گفت: ملت ایران اسلامی با همبستگی و همدلی از امتحان کرونا سربلند بیرون می آید.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در رزمایش کمک مومنانه شهر توره از توابع شهرستان شازند اظهار کرد: این دنیا یک میدان مسابقه و رقابت برای بهترین بودن است و بایستی برای مدینه فاضله انجام عمل صالح را سرلوحه امورات و رفتارهای روزمره دانست.

 

وی با اشاره به تداوم این مسیر ارزشمند الهی در دوره های مختلف از تاریخ گفت: این خدمات رسانی ها و همبستگی ها یک مسیر ارزشمند الهی محسوب می شود و خوشا به حال کسانی که با سهم خود در این سرمایه گذاری معنوی شریک می شوند .

 

وی افزود: تاریخ درس بزرگی برای بندگان خداوند بر روی زمین است و بی شک انسان ها همواره مورد امتحان الهی قرار می گیرند، امتحان هایی نظیر سیل، زلزله و سایر رخدادهای اینگونه یک عبرت به شمار می روند و یقین داریم امروز ملت ایران اسلامی با همبستگی و همدلی از امتحان کرونا سربلند بیرون می آید.

 

وی با بیان اینکه تمامی قدرت های مستکبر دنیا با تمامی امکانات و تجهیزات خود در مقابل این ویروس ناچیز درمانده شده بودند، افزود: همه‌گیری کرونا سبب شد که قدرت‌های پوشالی دنیا در مقابل کرونا ویروس به زانو دربیایند و با تمامی تکنولوژی و پیشرفتی که ادعا داشتند نتوانستند اقدام مثبتی به جا بگذارند.

 

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با تاکید بر اینکه الله اکبر رمز پیروزی رزمندگان اسلام در عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر بود، گفت: رزمندگان اسلام با روحیه انقلابی برگرفته از انوار الهی در جبهه ها حاضر می شدند و خدا را بهترین پشتیبان و یاری دهنده برای خود می دانستند.

 

سردار کریمی اظهار کرد: رزمندگان علیرغم همه کمبود ها و تحریم ها خود را بنده تجهیزات و امکانات نمی دانستند و با تاسی از فرهنگ عظیم عاشورا عاشقانه و مخلصانه در جبهه حضور پیدا می کردند.

 

وی در رزمایش کمک مومنانه شهر مهاجران نیز با اشاره به روز جهانی قدس، گفت: برخورداری از رهبر مقتدر و حکیم مولفه قدرت محسوب شده و زمینه پیروزی ملت ایران و مسلمانان آزادیخواه جهان بوده است.

 

سردار کریمی اظهار کرد: یکی دیگر از مولفه های انقلاب اسلامی وجود سرمایه عظیم مردمی برگرفته از روحیه انقلابی و دینی بود که دشمنان غرب و شرق را به احساس خطر واداشت.

 

وی افزود: صهیونیست ها بیش از 50 سال به دشمنی و دسیسه چینی مستقیم در برابر امت اسلامی و مردم مظلوم فلسطین پرداخته اند و با ترسیم کردن نقشه نیل تا فرات و اینگونه پروتکل ها در صدد تصرف و تضعیف امت اسلامی در منطقه برآمدند.

 

فرمانده سپاه روح الله با بیان اینکه فتح قدس و نابودی صهیونیست ها هدف اصلی جبهه مقاومت در منطقه است گفت: انقلاب اسلامی برای نزدیکی این دو قبله مقدس و الهی تا تشکیل مدینه فاضله و  ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) از هیچ جهاد و تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

 

سردار کریمی اظهار کرد: تکیه بر رهنمود های ولایت مطلقه فقیه در همه دوران از صدر اسلام تاکنون رمز پیروزی در همه میادین دشوار برای امت اسلامی بوده است. با تشکیل انقلاب اسلامی و فرمایش امام راحل که شاه باید برود و حکومت اسلامی تشکیل بشود و قدس باید فتح شود مسیر و معبر انقلاب اسلامی به درستی ترسیم شد و امروز هم مقام معظم رهبری نابودی رژیم اشغالگر و نامشروع صهیونیستی را در آینده ای نزدیک نوید می دهند.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: روز جهانی قدس، نماد باشکوهی از یکدلی و انسجام مسلمانان را در نقاط مختلف جهان ایجاد کرده است؛ این ابتکار هوشمندانه اینک در صحنه بین‌الملل مایه وحشت و استیصال دژخیمان و صحنه گردانان بی‌پایه استکبار شده است.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است