شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانفرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان مطرح کرد: حضور بی‌نظیر مردم لرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن علی‌رغم بارش برف

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان مطرح کرد: حضور بی‌نظیر مردم لرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن علی‌رغم بارش برف

منتشرشده در لرستان چهارشنبه, 23 بهمن 1398 ساعت 13:14
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با تاکید بر اینکه حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن در این برف و هوای سرد بی‌نظیر بود، گفت: مردم ما بصیر هستند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در حاشیه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن همه ساله قوی‌تر از سال‌های قبل برگزار می شود، اظهار داشت: این از کشفیات امام عزیز بود که از باب «ید الله مع الجماعه» قدرت الهی و نصرت الهی را با این جمعیت ۲۲ بهمن، پشتیبان نظام قرار داد.

 

وی تصریح کرد: زمینه پیروزی در همه عرصه‌ها با همین حضور مردم که ناشی از نصرت الهی است محیا شد.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با بیان اینکه خوشحالیم که ۴۱ سال این مردم مسیر انقلاب را پیدا کرده اند و به نسل‌های بعد هم منتقل شده است، افزود: ان شاالله همین جوانان هستند که ظهور امام زمان را محقق می‌کنند.

 

سردار کشکولی با تاکید بر اینکه حضور مردم لرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن در این برف و هوای سرد، بی نظیر بود، گفت: مردم بصیر، هوشمند و انقلابی هستند .

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است