شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانمسئول بسیج سازندگی استان لرستان: ۱۹۶۱ پروژه اقتصاد مقاومتی توسط بسیج سازندگی لرستان اجرایی شد

مسئول بسیج سازندگی استان لرستان: ۱۹۶۱ پروژه اقتصاد مقاومتی توسط بسیج سازندگی لرستان اجرایی شد

منتشرشده در لرستان یکشنبه, 01 اسفند 1395 ساعت 12:44
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ بیرانوند گفت: ۱۹۶۱ پروژه اقتصاد مقاومتی با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان توسط بسیج سازندگی لرستان اجرایی شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ علی بیرانوند مسئول بسیج سازندگی استان لرستان در جلسه کارگروه استانی هماهنگی پشتیبانی و نظارت بر اجرای طرح‌های بسیج سازندگی در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهارداشت: پروژه‌های بسیج سازندگی به دور از تصدی‌گر است و صرفاً در رستای کمک به دستگاه‌های  متولی امر اقتصاد، اشتغال و محرومیت‌زدایی انجام می‌شود.

وی افزود: تعهدات بسیج سازندگی استان بر اساس برنامه‌ای که تنظیم شده بود 150 پروژه بود اما در عمل 256 پروژه در سال 95 انجام شد و اعتبارات این پروژه‌ها که عمدتاً در مناطق محروم بودند دو میلیارد تومان بوده است.

مسئول بسیج سازندگی استان لرستان به برنامه‌های اقتصاد مقاومتی بسیح سازندگی استان اشاره کرد و گفت: امسال هزار و 850 طرح در راستای اشتغال، افزایش تولید محصولات کشاورزی و امنیت غذایی بوده است که در عمل نیز هزار و 961 پروژه اجرایی شد.

وی اعتبار هزار و 961 پروژه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی لرستان را 30 میلیارد تومان برشمرد و عنوان کرد: برابر با همین برنامه اقتصاد مقاومتی سال 95، برای سال 96 نیز  انجام پروژه‌هایی برنامه‌ریزی شده است که امیدواریم افزایش داشته باشند.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است