شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانجانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان: ۱۴۰ روستا در استان لرستان به‌طور کامل بازسازی می‌شود

جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان: ۱۴۰ روستا در استان لرستان به‌طور کامل بازسازی می‌شود

منتشرشده در لرستان چهارشنبه, 20 بهمن 1395 ساعت 11:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار توکلی گفت: سپاه ۵ دهستان شامل ۱۴۰ روستا در استان لرستان را به‌طور کامل بازسازی می‌کند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار حبیب‌الله توکلی جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در مراسم  افتتاحیه بیمارستان صحرایی شهید اله یاری که در روستای سراب حمام پلدختر برگزار شد، اظهار داشت: سپاه به مقام معظم رهبری قول داده است که 1000 روستا در سطح کشور را آباد کند و امسال 100 روستا در دستور کار قرارگرفته است.

 

وی افزود: از این تعداد پنج دهستان در استان لرستان قرار دارند که 140 روستا را شامل می‌شود که سپاه به‌طور کامل آبادانی این روستاها را انجام خواهند داد.

 

جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان بیان کرد: برای هر دهستان 14 میلیارد تومان هزینه خواهد شد و به‌محض اینکه شرایط جوی فراهم شود قرارگاه‌های شهرستان‌ها را فعال خواهیم کرد.

 

وی عنوان کرد: 38 سال از عمر پیروزی انقلاب می‌گذرد و ما همچنان رودررو پنجه در پنجه استکبار می‌جنگیم و سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب را در حالی آغاز می‌کنیم که استکبار هم چنان به دشمنی و کینه خود علیه مردم ایران ادامه می‌دهد و ایران اسلامی هم چنان پرنور به سمت اهداف از پیش تعیین‌شده خود حرکت می‌کند.

 

سردار توکلی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی علی‌رغم همه توطئه‌های رودرروی استکبار ایستاده و روزبه‌روز به عظمت آن افزوده می‌شود و 80 دستاورد بزرگ برای انقلاب اسلامی ثبت‌شده است که صف‌آرایی در برابر نمایش قدرت امریکا، الگوسازی برای ملت‌های منطقه،حمایت از آرمان فلسطین، قطع کردن پای مستشاران بیگانه از کشور، احیای ولایت‌فقیه و شکل‌گیری نهادهای انقلابی ازجمله دستاوردهای اسلامی ایران است.

 

وی اظهار داشت: سپاه دستاورد و مولود انقلاب اسلامی است که در حال حاضر خود از دستاوردهای انقلاب حفاظت و حراست می‌کند و به برکت جمهوری اسلامی کشور ما پر از نیروهای متخصص شده است و سیل نیروهای انقلابی در همه تخصص‌ها وجود دارد که به‌کارگیری همه نیروها برای ما ایجاد مشکل کرده است.

 

جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: سپاه در محرومیت‌زدایی ازجمله مدرسه‌سازی، کمک به احداث مساجد و خانه محرومین فراهم کرده است و از سویی ایران برای همیشه حامی ملت‌های مستضعف و دژ نظامی آسیب‌ناپذیر سربازان اسلامی را تربیت می‌کند و آن‌ها را با روش‌های مقابله با شرک و کفر آماده و تجهیز خواهد کرد.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است