شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانجانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان :رزمایش پدافند غیرعامل دانش‌آموزی در مدارس لرستان برگزار شد

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان :رزمایش پدافند غیرعامل دانش‌آموزی در مدارس لرستان برگزار شد

منتشرشده در لرستان سه شنبه, 12 بهمن 1395 ساعت 09:25
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار توکلی گفت: رزمایش پدافند غیرعامل دانش آموزی توسط بسیج دانش آموزی استان در سطح ۲۰ مدرسه برگزار شد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب‌الله توکلی جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در جلسه شورای پدافند غیرعامل استان که در دفتر استاندار لرستان برگزار شد، اظهار داشت: در سطح کشور فرهنگ‌سازی خوبی در زمینه پدافند غیرعامل صورت گرفته است. ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی در رابطه با پدافند غیرعامل می‌تواند سبب شود هنگام وقوع بحران کار خدمات رسانی در حوزه‌های مختلف آسان‌تر صورت گیرد.

 

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به اینکه سپاه استان لرستان همه‌ساله در رزمایش‌ها و مانورهای خود برنامه‌های بسیاری را در راستای آشنایی پرسنل خود با موضوع پدافند غیرعامل اختصاص داده است، عنوان کرد: سپاه نیروها و پرسنل خود را در این راستا آموزش می‌دهد.

 

وی بیان کرد: تمامی رزمایش‌های پدافند غیرعامل ابلاغی سال 95 به کارخانجات استان انجام شده که در این راستا بسیج کارگری در سطح دو کارخانه سیمان دورود و پتروشیمی خرم‌آباد رزمایش برگزار کرده است.

سردار توکلی گفت: امسال بسیج پزشکی استان لرستان دوره تخصصی پدافند غیرعامل ویژه 350 نفر از جامعه پزشکی را در بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد برگزار کرد. رزمایش پدافند غیرعامل دانش‌آموزی توسط بسیج دانش‌آموزی استان در سطح 20 مدرسه و در هفته پدافند غیرعامل برگزار شد.

 

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به اینکه در سال جاری یک دوره پدافند غیرعامل ویژه مهندسین کشاورزی برگزار شد خاطرنشان کرد: در این دوره 25 نفر در سالن شهدای بسیج استان آموزش دیدند.

 

وی اظهار داشت: کارگروه سازماندهی و مشارکت مردمی در حوزه پدافند غیرعامل با حضور سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان تشکیل شد و شرح وظایف اعضاء شورای پدافند غیرعامل استان در راستای تجزیه و ارائه پیشنهاد ابلاغ شده، که تاکنون نیروی انتظامی و شرکت پخش فرآورده‌های نفتی در این زمینه پیشنهادات خود را به سپاه ارائه داده اند. امسال 7 جلسه پدافند غیر عامل در استان لرستان برگزار شده و همچنین یک کارگروه هم در این زمینه تشکیل شده است.

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است