شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانمسئول بسیج سازندگی استان لرستان: ۲۵۵ پروژه عمرانی توسط بسیج سازندگی استان لرستان به بهره‌برداری رسید

مسئول بسیج سازندگی استان لرستان: ۲۵۵ پروژه عمرانی توسط بسیج سازندگی استان لرستان به بهره‌برداری رسید

منتشرشده در لرستان چهارشنبه, 29 دی 1395 ساعت 14:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ بیرانوند به افتتاح ۹ پروژه عمرانی در دهه فجر اشاره کرد و گفت: ۲۵۵ پروژه عمرانی از ابتدای امسال تاکنون توسط بسیج سازندگی استان لرستان به بهره‌برداری رسیده است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ علی بیرانوند مسئول بسیج سازندگی استان لرستان اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون 255 پروژه عمرانی توسط بسیج سازندگی استان لرستان به بهره‌برداری رسیده است و در دهه فجر نیز 9 پروژه عمرانی دیگر در سطح استان افتتاح می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه امسال در ایام فجر هفت پایگاه مقاومت بسیج و یک باب مسجد در سطح استان به بهره‌برداری می‌رسد افزود: در این ایام یک مجتمع پرورش ماهی به وسعت 700 متر مربع در شهرستان دورود به بهره‌برداری می‌رسد.

 

مسئول بسیج سازندگی استان لرستان عنوان کرد: برای احداث این 9 پروژه عمرانی در استان لرستان 211 میلیون تومان هزینه شده است.

 

وی بیان کرد: بسیج سازندگی لرستان در راستای برنامه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی نیز هزار و 961 طرح را در دست اجرا داشته که تاکنون هزار و 218 طرح را به بهره‌برداری رسانیده است.

 

سرهنگ بیرانوند افزود: برای اجرایی شدن هزار و 218 طرح اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی 18 میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات پرداخت‌شده است.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است