شما اینجا هستید: خانهاستانهالرستانمعاون تربیت بدنی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان: حمایت از ورزشکاران سبب ایجاد انگیزه برای نوجوانان ورزشکار می‌شود

معاون تربیت بدنی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان: حمایت از ورزشکاران سبب ایجاد انگیزه برای نوجوانان ورزشکار می‌شود

منتشرشده در لرستان شنبه, 18 دی 1395 ساعت 10:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ احمدی‌یگانه گفت: جذب و حمایت از ورزشکاران سبب ایجاد انگیزه برای نوجوانان ورزشکار می‌شود.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ محمد احمدی‌یگانه  معاون تربیت بدنی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان در جلسه شورای عالی ورزش لرستان با اشاره به رفتن برخی از ورزشکاران از استان اظهار داشت:ما باید به این موضوع فکر کنیم که چه کارهایی برای قهرمانان گذشته در استان انجام داده‌ایم، برخی از ورزشکاران از استان خارج شده‌اند که این موضوع باعث از دست دادن فرصت‌ها می‌شود.

 

معاون تربیت‌بدنی سپاه استان لرستان ادامه داد: ما باید در اولین گام قهرمانان خود را حفظ و جذب کنیم و آن‌ها را ساپورت کنیم.

 

وی اضافه کرد: اگر به سپاه زمین واگذار شود می‌تواند سالی 10 سالن ورزشی را بسازد که در سال جاری نیز تعدادی سالن ورزشی در حال ساخت است.

 

این مسئول بر ضرورت ایجاد صندوق حمایت از ورزشکاران تاکید کرد و گفت: از طرف دیگر جذب و حمایت از ورزشکاران سبب ایجاد انگیزه برای نوجوانان ورزشکار می‌شود.

 

سرهنگ احمدی‌یگانه در پایان سخنان خود افزود: در سپاه استان لرستان سالانه 200 تا 300 میلیون تومان صرف ورزش‌هایی از قبیل والیبال، کشتی، والیبال، کاراته، وشو، جودو، تکواندو، تیر و کمان می‌شود.

 

انتهای خبر/07

نظر دادن

در مورد این مطلب نظر دهید.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است